2726
عنوان

بیاین تو رو خدا 😢😢😢

67 بازدید | 11 پست

خانما کسی بوده که پای بچش شکسته باشه یا کوفته کرده باشه وتو آتل گچی بوده باشه تا یک مدت؟سوالم اینه که چند وقت بعد از باز کردن آتل تونست خوب راه بره؟ پسر من ۱۳ماهشه افتاد زانوش شدیدکوفته کرد ودکتر گفت نشکسته۴روز پاش تو آتل گچی بودو۸روزه که آتل باز شده الان هنوزاصلا راه نمیره فقط میتونه بایسته.میشه کمک کنید😢.

پسر من یکسال بود دستش شکست دکتر یک هفته اتلش کرد بعد از یک هفته عمل کرد البته همون اول گفت نیاز به عمل داره چون وقت عمل هاش پر بود موقتا آتل کرد

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
پسر من یکسال بود دستش شکست دکتر یک هفته اتلش کرد بعد از یک هفته عمل کرد البته همون اول گفت نیاز به ع ...

چند وقت بعد عمل تونست دستشو حرکت بده وباهاش کار کنه؟الان دستش مثل  اولش شده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چند وقت بعد عمل تونست دستشو حرکت بده وباهاش کار کنه؟الان دستش مثل  اولش شده؟

بعد از عمل یکسال طول کشید تا قسمت عمل مثل آدمهای سالم حرکت کنه انگشت شصتش بود باید مرتب با روغن زیتون و پماد براش چرب میکردیم و ماساژ میدادیم

یا پیش متخصص ارتوپد که بزرگسالان میرن؟

من سه جا دکتر بردم همه ارتوپد بزرگسالان بود چون نمیدونستم قبول کنم بچه یکساله بره اتاق عمل ولی وقتی هر سه گفتن عمل بهترینش رو انتخاب کردم

من سه جا دکتر بردم همه ارتوپد بزرگسالان بود چون نمیدونستم قبول کنم بچه یکساله بره اتاق عمل ولی وقتی ...

یعنی ارتوپد بزرگسالان عمل کرد درسته؟خداروشکر ک الان خوب شده.به نظرتون زانوی پسرم ک کوفته شده بود چقدر طول میکشه تا راه بره؟

یعنی ارتوپد بزرگسالان عمل کرد درسته؟خداروشکر ک الان خوب شده.به نظرتون زانوی پسرم ک کوفته شده بود چقد ...

آره عزیزم ارتوپدی بزرگسالان ببین عزیزم اگه مطمئن هستی نشکسته خودت مرتب با روغن زیتون ماساژ بده و آروم آروم کمکش کن حرکتش بده دکتر لیاقت که چند سال پیش توی برنامه ماه عسل اومد مچ دست همسرم رو عمل کرد و گفت بعد از باز کردن گچ هیچی بهتر از روغن زیتون نیست

آره عزیزم ارتوپدی بزرگسالان ببین عزیزم اگه مطمئن هستی نشکسته خودت مرتب با روغن زیتون ماساژ بده و آرو ...

دکتر عکس رادیوگرافی ساده گرفت گفت نشکسته همین.منم دارم ماساژ میدم با زیتون اولاش نمیایستاد الان دو روزه میایسته با کمک وسایل ولی قدم برنمیداره اصلا

دکتر عکس رادیوگرافی ساده گرفت گفت نشکسته همین.منم دارم ماساژ میدم با زیتون اولاش نمیایستاد الان دو ر ...

احتمالا درد داره اگه توی عکس تشخیص داده شده نشکسته یک هفته ماساژ بده ببین بهتر نمیشه ازش بپرس درد نداره اگه خدای ناکرده درد داره ببرش دکتر دیگه آخه من عمه ام قبل از نوروز افتاد همش از درد ناله میکردن بردمش یک دکتر مثلا خیلی برو بیا هم داشت گفت هیچی نیست چون بنیه اش ضعیف هست نمیتونه راه بره خدا میدونه ما بخاطر حرف این دکتر از خدا بی خبر چقدر این پیر زن رو عذاب دادیم مجبورش میکردیم راه بره جیغ میزد چون باهاش دعوا میکردیم این اخریا دیگه صدا رو تو خودش خفه میکرد براش ماساژ میدادیم خم راست میکردیمش اما این اصلا نمیتونست پا بلند کنه چندین آمپول تقویتی بهش زدن تا اینکه بعد از یکماه دوباره بردنش دکتر دیگه تا همون عکس اولی رو دید گفت این بدبخت پاش شکسته خدا از دکتر اولی نگذره چقدر درد میگشیده