2726

صبور باشید اسکرینا رو الان میزارم فقط قبلش توضیح بدم ایشون پسر عموی بنده هستن.این که میگه گرم گرفتن به خاطر اینه که دوهفته پیش خونمون بودن این یه چیز بیمزه تعریف کرد دیدم هیچکس نمیخنده دلم سوخت گفتم چه جالب الکی خندیدم.زهرا ام زنشه.من کلا به خدا قسم میخورم که فقط سلام و خوبی بهش میگفتم هرچند به نظر من اشکال نداره با پسر عموش حرف بزنه ولی خب جنبه میخواد اینم از دلسوزیم.

اونایی که میگین الکیه باور کنین مرض ندارم بخوام اینکارو کنم😰الان اینقدر عصابم خورده که فقط دارم اب میخورم اروم شم

یادش بخیر اولین بار که خندیدی دلم رفت گفتم زیباتر از این خنده نیست.یادش بخیر چقدر دعوا کردیم چقدر خندیدیم.چقدر مهربدن بودی چقدر بد شدی؟؟چقر اهمیت دادم بهت چقدر بی اهمیت شدم.چقدر گریه کردم چقدر خندیدی...ولی داستان اینطور نمیمونه قراره که باهم باشیم دوسم داشته باشی دیگه نزاری گریه کنم هوامو داشته باشی..خدایا بابت تمام اتفاقی خوبی که افتاده و قراره بیفته شکرت⭐یه صلوات برام میفرستی مهربون؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشگلا بلایکن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

سلام خوبی که از حد گذرد.... نادان خیاله بد کند

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706