2726

تخمدان چپ میتونه از طریق لوله راست تخمک گذاری کنه ؟من لوله چپ ندارم و فقط تخمدان چپم خوب فعالیت می کنه ، راست هیچی ،بی بخار بی بخار ، شانس من همه چی برعکسه!!!

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله عزیزم ممکنه که به طور مثال تخمدان رلست یک تخمک داشته باشه و از لوله ی چپ ازاد بشه و برعکس

واقعا عزیزم ؟شما مطمئنی ؟آخه دکترم همینو گفت ،ولی احساس کردم واسه دلخوشی من گفت 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

نه ربطی بهم ندارن فامیل ما تو حاملگی اولش یکی از تخمداناشو از دست داد بعد چهار سال تصمیم ب حاملگی دوباره گرفت دو ماه نشده حامله شد با هم‌ن ی تخمدان مهم فعالیت خوبه تخمدانه و اینک همیشه از عفونت گرفتن نقطه تناسلی جلوگیری کن دیگ مشکلی پیش نمیاد

نه ربطی بهم ندارن فامیل ما تو حاملگی اولش یکی از تخمداناشو از دست داد بعد چهار سال تصمیم ب حاملگی دو ...

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی جواب دادی

خواهش میکنم ان شالله اگ میخواید حامله بشید این اتفاق براتون بیفته 

ممنونم عزیزم ،خدا ازدهنت بشنوه

نه گلم هر تخمدان به یه لوله وصله بهم مرتبط نیستن

عزیزم لطفا امار اشتباه ندید اطلاعات غلط ندید من در جریان نازایی بودم کلی از دکتراوسوال کردم خود دکتر به من گفت یه تخمک که داری اصلا اصلا‌ما نمیدونیم از کدوم لوله ازاد میشه ممکنه از چپ ممکنه از راست این یه چیز کاملا تخصوصیه 

هر تخمدان لوله خودشو داره اصلا به هم ربطی ندارن

لفط امار اشتباه ندید این درسته که هردو تخمدان لوله جدا دارن اما میتونن برای ازادشدن از لوله دیگه استفاده بشه و به طور مثال تخمدان راست تخمکش رو از لوله چپ ازاد کنه این اتفاق دقیقا برای من افتاد این چیز تخصصیه من از چندین دکتر این رو پرسیدم خودشونم دقیق نمیدونن که چطور این اتفاق میفته حتی دکتر سونو گرافی هم به من همین رو گفت کفت یه تخم داری ولی مشخص نیست از کدوم لوله ازاد بشه و بیاد به سمت رحم  

لفط امار اشتباه ندید این درسته که هردو تخمدان لوله جدا دارن اما میتونن برای ازادشدن از لوله دیگه است ...

خدا خیرت بده عزیزم ،امیدوارم کردی 

2706