2726

اه زشته این جیا تو ماشین فقط یه بسته دستمال کاغذی لازمه همین با یه دستمال برا پاک کردن شیشه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عطر مشهد نیست که

روش نوشته عطر نبي 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2728
اه زشته این جیا تو ماشین فقط یه بسته دستمال کاغذی لازمه همین با یه دستمال برا پاک کردن شیشه

برای خوشبو شدن اتاق ماشین آویزان میکنن.

جان منی....یار منی....دولت پایدار من💜🧿
برای خوشبو شدن اتاق ماشین آویزان میکنن.

بازم یه شی اضافس مث قدیما چشم زخم بود جلو تریلیا😂😂😂

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
بازم یه شی اضافس مث قدیما چشم زخم بود جلو تریلیا😂😂😂

😂یه مدلش هم هست که به نظرم اون خیلی بهترازاینه وصل میشه نزدیک ضبط ماشین وخیلی هم قشنگ دیده میشه 

جان منی....یار منی....دولت پایدار من💜🧿
2706