2726
عنوان

سس مایونز در بارداری

123 بازدید | 16 پست

دوروزه وارد هفته ی هفتم شدم   میخوام سالاد بخورم  با سس مایونز ک یکم هم ماست قاطیش کردم   ضرر داره؟؟

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مایونز چون توش تخم مرغ خام داره دکتر من ممنوع کرده بود. شما اگه حساس نیستی بخور. اگه مثل من حساسی سس ماست آماده تو فروشگاهها هست بیشترشون زرده تخم مرغ خام ندارن اونارو بخر

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
مایونز چون توش تخم مرغ خام داره دکتر من ممنوع کرده بود. شما اگه حساس نیستی بخور. اگه مثل من حساسی سس ...

نمیدونم حساسم یا ن😅توی دوران بارداری  اولین بارمه ک میخوام سس بخورم  خیلی استرس گرفتم خخخ

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

فک نکنم با یه بار چیزی بشه   آره؟؟

فک نکنم با یه بار چیزی بشه   آره؟؟

اصلا به تعداد نیست 

چون تخم مرغ خام ممکنه سالم نباشه حتی یه قاشق ازش ممکنه باعث سقط بشه باز هم میگم خودت میدونی 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اوکی ممنون ک راهنماییم کردین  فک کنم فقط ماست قاطیش کنم سالم تره😘

مایونز چون توش تخم مرغ خام داره دکتر من ممنوع کرده بود. شما اگه حساس نیستی بخور. اگه مثل من حساسی سس ...

گلم اسمشو میگی منم بخرم؟چون تاحالا همچین چیزی نشنیدم    موقع خرید بگم سس بدون تخم مرغ خام میخوام؟یا چی؟

من تا الان ده بار خوردم

انقدر میگن ضرر داره  ک میترسم بخورم   آخه نی نی ام رو به زور به دست آوردم

2706