2726
عنوان

با فاطمه عبادی رای ندیدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 6582 بازدید | 311 پست
فکر کنم یه ربع به ۶

ممنون عزیزدلم ❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
شما با این سطح ادبت اصلا رای نده  چه اصراری دارین بگین مردمو خر فرض کردن؟شما عقل دارین فقط؟شما ...

شما رای بده

شماها  ازتون سواستفاده هم که میشه سکوت میکنید هر چی سرتون بیاد حقتونههه

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من برای اولین دوره ی استعدادیابی ایران خیلی خوب بود دوره های بعد حتما بهتر میشه،ما خودمون تا ...

دقیقا حالا ک مردم فهمیدن خیلی ها شرکت میکنن خیلی ها ک ممکن خیلیییی عالی تر این شرکت کننده ها باشن 

الان شناخته شده هست و همه باهاش آشنا هستن 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

این تاپیک و صحبت بعضی کاربرا نشون میده که چقدر خانوم عبادی شانس پیروزیش زیاد هست که اینا واسه جلوگیری از برنده شدنشون دارن به شیوه ای بسیار زشت و کثیف به ایشون توهین میکنن و تهمت میزنن 

☺️

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
2728
خیلی ناراحتم کرد باعث شد تا سردرد بشم خیلی ها اشکشون دراومد اینطوری بازی با احسایاته حتما اگه رای بی ...

تموم دیگه مرحله بعد نداره کاری کنه.

بعدم شما رمان غمگین میخونی فیلم عاشقانه غمگین میبینی تا دو ماه گریه میکنی.اونجا سرت درد نمیگیره؟میتونستی تلویزیونو خاموش کنی.

شما هم یه مسابقه استعداد یابی برو منتها فقط واسه استعدار کلامی

نه عزیز...شما بحث من رو متوجه نشدید ...منظورم اینه که ۵۰۰ میلیون واسه یه نفر زیاده....اصلا اشتباه کر ...

اون دیگه نظر اسپانسر بوده چقد جایزه تعیین بکنه ک مشوق شرکت کننده ها باشه ک بهترین کارشونو ارائه بدن

آخه ۱۰۰ تومن ب فرض بدن ب گروه ۲۰ نفری نینجا تفری چقد میشه؟ 

اصلا ارزش یکساااال زحمت اونم تا این حد فشرده رو داشت؟؟

من نظرم رو محمد زارع و نینجا بود بنظرم محمد ک فوق العاده با استعداده شخصیتشم خاصه

روانشناسا درباره محمد زارع گفتن فقققط ۵ درصد انسانها میتونن مثل محمد باشن

نینجاهم چون واقعا کارشون حرف نداشت پیشرفتشون نسبت ب بار اول فوق العاده بود

و اینکه کار این دو نفر ریسک داشت خطر داشت 

خب یه عده میان میگن اون که کار خاصی نکرده فقط چهارتا نقاشی کشیده این که کار شاقی نیس😁 درصورتی این ک ...

در اینکه هنره شکی نیست ولی کار خارق العاده ای هم نیست

تو اینستا خیلی هنرمندتر از اون هم هستن تو نقاشی با شن

درهرصورت هرکی یه نطری داره 

موفق باشین

عزیز شرمنده .من نمیدونستم .فکر کردم کامل بهشون واریز میشه🤗😂😂😂

گلم بعدش که اونو گفتی من پیام دوممو پاک کردم ولی شما زودتر خونده بودی ببخشید گلم😘😘

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706