2737
2734
عنوان

چطور بعضی ها با وجود بچه خونشون همیشا تمیزه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 55 پست
ما وقتایم و خونمون تمیزه هیچکس نمیاد اما وقتی کسی همه سرزده میرسن همیشه همین اوضاعه حالا همه فکر میک ...

دقیقا همینجوره وقتی خونه تمیزه پشه هم به خونمون سر نمیزنه ولی وقتی شلوغه

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 
مرتب کردن خونه هم دردسره بخدا من انقد دستام تو اب مونده پوستش نازک شده

شوهرم کمک نمیکنه تو خونه اصلا

بیایید برای آمدنش کاری کنیم مرهمی باشیم بر دل غم دیده اش .با تو روح و روان من آرام میگیرد ای که نامت گره گشای غم هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا همینجوره وقتی خونه تمیزه پشه هم به خونمون سر نمیزنه ولی وقتی شلوغه

اره خیلی بده...گاهی اوقات ک کسی میاد کل وسایل رو جمع میکنم میندازم تو انباری😑😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2731

خواهر من  

اکثرا بچش تو اتاق بازی میکنه وقتی هم میاد تو پزیرایی فقط مثلا خونه سازی یا دوچرخه یا فلان چیز و بهش میده یا نقاشی کنه نمیذاره همش و از کمد در بیاره بریزه وسط هال بعدشم باهمدیگه جمع میکنن 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

خونه من نه اونقدرا برق میزنه نه هم انقدر حال بهم زنه که گیر بدن الان لباسای بچمو شستم رو بنده دوش گرفتم ظرفامم شستم جارو و دستمالم کشیدم ولی این مادرشوهرم هر وقت بیاد یه چیزی برا گیر دادن پیدا میکنه که من شاخ درمیارم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
2738

من نمیدونم خراب کاریای دوقلوهامو جمع کنم یا شوهرم. بهشم میگم وسیله هاتو بزار سرجاش ناراحت میشه 🧐پوستمو کندن ۳تایی

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

کابینتا رو بست زدم ب دراشون.

تموم وسایل تزئینی رو جمع کردم.

اسباب بازیم یدونه میاره بازی میکنیم خسته ک شد دوتایی میریم یکی دیگ میاریم.

دوسالشه ولی بخودش یاد دادم هرجارو کثیف کرد جارو بکشه دستمالم بعدش.

اصلا ظرف تو سینک نمیزارم.

فقط مجبورم روزی دوبار گردگیری کنم چون رد انگشتای کوچولوش رو ام دی افا میمونه رنگش تیرس کاملا واضح دیده میشه

همیشه خونم تمیزه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.