2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خودت نفهمیدی ضرر داره؟ استامینوفنم به زور میخورن چه برسه قرص اینجوری

عزيزم لطفا اطلاعات نداريد نظر نديد و ته دل كسيو خالى نكنيد اين دارو در شيردهى مجاز هستش 

🌺🌺🌺🌺عضو گروه چالش کاهش وزن  وزن اولیه82  هدف اول ۸۰ ۵۸
شما افسردگى بعد از باردارى داشتى احتمالا با دكترت مشورت كن و بگو مى خواى قطع كنى اين دارو يكهو نبايد ...

۲ ماهو نیم خوردم خودم قطع کردم امروز خاهرم گفت ضرر داشته

2738
چمیدونستم افسردگی و وسواس فکری داشتم رفتم دکتر بهم داد ۲ماهو نیم خوردم قطع کردم

خيلى اشتباه كردى قطع كردى افسردگى و وسواست دو برابر بر مى گرده و مجبور مى شى داروى ديگه اى بخورى كه قوى تر باشه با خيال راحت فلوكستينو بخور مشكلى پيش نمياد اكثر خانم ها بعد از زايمان مى خورن 

چمیدونستم افسردگی و وسواس فکری داشتم رفتم دکتر بهم داد ۲ماهو نیم خوردم قطع کردم

از کجا فهمیدی ضرر داره؟ 

فایده ای داشت برات؟اثر کرده بود؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

اين دارو يكى دو ماه طول مى كشه تا افسردگى رو بهبود بده خواب الود مى شى يكمم اما بعد از چند ماه كه بهتر شدى دكتر اروم اروم دارو رو قطع مى كنه اگر يكهو قطع كنى عوارض زيادى مياد سراغت كلا داروهاى افسردگى يكهو نبايد قطع بشه

اين دارو يكى دو ماه طول مى كشه تا افسردگى رو بهبود بده خواب الود مى شى يكمم اما بعد از چند ماه كه به ...

فعلا بهترم ۲ ماهه نخوردم اخه من کلا ۲ماهونیم.مصرف کردم 

خيلى اشتباه كردى قطع كردى افسردگى و وسواست دو برابر بر مى گرده و مجبور مى شى داروى ديگه اى بخورى كه ...

نه خداروشکر بهترم الان ولی عالی نیستم ولی بهتر از,قبلمم

2706