2726

سلاممم...من این ماه فقط توروز تخمک گذاریم و یکی دوبار چندروز قبلش نزدیکی داشتم.میخاستم ببینم احتمال بارداریم چقدره؟؟اخه قصد داشتم حامله شم یهویی قرارشد خونمونو عوض کنیم بیخیال شدم.۱۱روز دگ موعد پریودمه.میشه قبل از موعدم از بیبی چک استفاده کنم؟شماتاحالا تجربه کردین؟

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط روز تخمک گذاری رابطه داشتم.روزای دیگه هم بود ولی کم.انشاالله که این ماه جواب بگیریم

منم دوماهه اقدامم ولی هیچکدومش روز تخمک گذاری نبوده.یکی دوروز قبل یا بعدش.این ماهم ک اینجوری شد.بازم هرچی خدا بخاد

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین  
2728
چه جالب منم ماه دوم اقدامم.😊

دل تو دلم نیس  

دیشب فقط تو خواب علائم پری داشتم طوری که شب خواب دیدم پری شدم.۹روز مونده به موعدم

ادم وقتی تو اقدامه نسبت ب کوچکترین علامتم حساس میشه و دوست دارع بدونه چیه.انشالله ک خدا دل همه مونو شاد کنه

منم دوماهه اقدامم ولی هیچکدومش روز تخمک گذاری نبوده.یکی دوروز قبل یا بعدش.این ماهم ک اینجوری شد.بازم ...

منم قبلش داشتم خوده تخمک گذاریم نداشتم ولی من ۱۵ اوم شهریور یا سیزدهوم پریود میشم 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

بنظر خودم هنوز تخمک گذاری نداشتم ۲ اوم یا ۴ تخمک گذاریمه ولی از کیت استفاده کردم دو خط پررنگ شد

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
ادم وقتی تو اقدامه نسبت ب کوچکترین علامتم حساس میشه و دوست دارع بدونه چیه.انشالله ک خدا دل همه مونو ...

من شش ماهه اقدامم 

پنج ماهش خیلی حساس بودم صبر نمیکردم‌ حساس شدم 

ولی این ماه برام مهم نیست ن پریود بشم ن اینکه حامله باشم 

ولی خیلی دوس دارم ✨🌸داشته باشم 

ببین من فقط شب قبل تخمک گذاریم و دو روز قبلش رابطه داشتم و باردار شدم.. قبلش و بعدش مهمون داشتیم دیگه نمیشد.. فکر نمیکردم بشه ولی شد... به خدا توکل کن انشالله جواب میگیری.. برات صلوات میفرستم ❤❤

عشق سالهای کرونا... پسرم