2726
چقد خوب خوشبحالت

خوش بحالم آنقدر بده لباسم پیدا نمی کنم 

هر جا میرم مانتو سایز تنم زیاد نیست آخرشم باید بگیرم تنگ کنم 

لباس مجلسی تو تنم اصلا وای نمیسته

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذا بخور پشت هم بزور هم شده بخور معدت گشاد بشه. مقلا دوازده نهار خوردی ساعت دو بشیم نون پنیر بخور دو ...

یه روزم باید زحمت بکشه اونم‌ بازجر تا اینا رو بسوزونه ...خیلی سخته لاغرکردن...

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
شما گه خیلی خوبی  من قدم ۱۶۵ هست میخوام ۴۹ بشم

من صورتم خیلی لاغر اصلا خیلی بد شدم قبلا که ۵۵ بودم هیکلم خیلی رو فرم بود الان اصلا خوب نیست 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2728
خوش بحالم آنقدر بده لباسم پیدا نمی کنم  هر جا میرم مانتو سایز تنم زیاد نیست آخرشم باید بگیرم ت ...

منم قدم ۱۶۵ و وزنم ۵۱ میخوام ۴۹ بشم 

همه لباس ها به تنم هست سایز ۳۶ میخرم 

به نظرم وزنت خوبه اصلا چاق نشو شکم و پهلو میاری

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
منم قدم ۱۶۵ و وزنم ۵۱ میخوام ۴۹ بشم  همه لباس ها به تنم هست سایز ۳۶ میخرم  به نظرم وزنت ...

من شکم و پهلو نمیارم وقتی چاق میشم از صورت چاق میشم خیلی خوشگل میشم چون ورزش میکنم شکم و پهلو نمیارم

چه خوب الان چقدری

الان ۶۵یا ۶۶ یا ۶۷ 

هی میچرخم اما همه تلاشم میکنم رو پایه ۶۵ بمونم

جا بزارم برا مسافرت و مهمونی اینجور چیزا 

البته وزن ایده الم ۷۵

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706