1421
1389

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

منم خیلی لاغرم قدم ۱۶۵ وزنم ۵۰

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌دونم تا آخر این تیکر بالاخره منم مامان میشم😍      «مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویا پرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالی‌ات را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خداروشکرت 

بابا دنیا که مال شماهاش 

خوب بخورین هی بخورین هی بخورین 

انوقت منه بدبخت هی در حال اینم به خودم بگم نخور چاق میشی

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤

شما فعلا سنت کوچیکه بعد ۱۸سالگی خودبخود پرتروچاقتر میشی..چرا میخوای چاق بشی لاغری خوبه...کاری نکن معدت بازشه بعد نتونی جمعش کنی ..بیخیال 

وزن اولیه۶۸...وزن فعلی ۶۶..وزن هدف ۶۰...   توکل بر خدا وکمک دوستانم به هدفمون برسیم....تاپیک لاغری خانومای ۸۵کیلویی
1394
مثل من همه چی کوفت میشه واسم

بخدا ۴۰ کیلو وزن کم کردم انقد بهم نریختم که الان میخام وزنم ثابت شه 

همش باید خودمو سرکوب کنم اه لعنتی

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1427
چقد خوب خوشبحالت

خوش بحالم آنقدر بده لباسم پیدا نمی کنم 

هر جا میرم مانتو سایز تنم زیاد نیست آخرشم باید بگیرم تنگ کنم 

لباس مجلسی تو تنم اصلا وای نمیسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌دونم تا آخر این تیکر بالاخره منم مامان میشم😍      «مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویا پرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالی‌ات را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خداروشکرت 
غذا بخور پشت هم بزور هم شده بخور معدت گشاد بشه. مقلا دوازده نهار خوردی ساعت دو بشیم نون پنیر بخور دو ...

یه روزم باید زحمت بکشه اونم‌ بازجر تا اینا رو بسوزونه ...خیلی سخته لاغرکردن...

وزن اولیه۶۸...وزن فعلی ۶۶..وزن هدف ۶۰...   توکل بر خدا وکمک دوستانم به هدفمون برسیم....تاپیک لاغری خانومای ۸۵کیلویی
شما گه خیلی خوبی  من قدم ۱۶۵ هست میخوام ۴۹ بشم

من صورتم خیلی لاغر اصلا خیلی بد شدم قبلا که ۵۵ بودم هیکلم خیلی رو فرم بود الان اصلا خوب نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364