2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
یعنی کامل سی رو میدن یا کم میکنن ازش

یه میلیون و دویست از روش میکشن 

بیست و هشت میلیون و هشتصد میدن

۲۰۰ کارمزد 

یه میلیون هم دو قسط اول

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
یه میلیون و دویست از روش میکشن  بیست و هشت میلیون و هشتصد میدن ۲۰۰ کارمزد  یه میلیون هم ...

یعنی چی یع میلیونم دوقسط اول یعنی دوماه اول باید 2میلیون بدیم از ماه سوم1میلیون بدیم

یعنی چی یع میلیونم دوقسط اول یعنی دوماه اول باید 2میلیون بدیم از ماه سوم1میلیون بدیم

نه عزیزم

قسط ماهی ۵۰۰ هزار تومنه 

دوتا قسط میشه یه میلیون 

که از رو اصل پول میگیرن 

دو ماه اول قسط نمیدین

البته من اینا رو از خانم پسردتیی بابام شنیدم که مسئول وام ازدواج بانک کشاورزیه

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

عزیزم جنینو چه کردی؟؟افتاد؟؟

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
سلام نه گلم هرکاری میکنم نمیشه

جالبه قرصم خوردی اخ نگفت ینی؟؟چقد سرسخته

وای منم ۵هفتمه دعا کن سقط بشه خودش

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
2706