2737
2734

من سه بار اینکارو کردم و هر سه بار به غلط کردن افتادم

اونی که برات میارن بااونی که تو عکسه خیلی فرق داره

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون سایتی  ک  مخری  باید نماد اعتماد داشته  باشه

من از  دیجی  کالا  خرید  کردم راضی ام  ولی  لباس اینا  نخریدم  چون  سایزاشون فرق  مکنه  ولی لوازم  دیگه  خرید کردم  مث کرم ولوازم خونه اینا 

فقط حیدر امیرالمومنین است

گوشی خریدیم چندتا ولی یکیش اطلاعاتی که نوشته بودن با گوشی یکی نبود ولی تماس که گرفتم گفتن اطلاعات شرکت سازنده داده ماهم نوشتیم قبول نکردن تازه از دیجی کالا خرید کرده بودمم

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
2738

من لباس و لوازم آرایش خریدم پولش رو در خونه پرداخت کردم و کاملا راضی بودم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

من ابجیم خواست عینک افتابی بخره خ گیرش بود بهش گفت ازش فیلم بگیر بفرست برام ببینم چارصد یووی هست یا ن رو دستگاهش نشون داد خود عینکه هم دقیق شکل عکسش بود ما ک راضی بودیم ولی اگ میخاین اینترنتی بخریم حتما بگین ازش فیلم بگیره بفرسته براتون ببینین شکل خودش هس یا ن

گرگ همیشه گرگ می زاید گوسفند همیشه گوسفند...تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید گاهی گوسفند

من ی بار لباس خریدم پست خیلی دیر کرد همش نگران بودم بستم گم شده باشه لباسا بد نبودن  ولیبه من نمیومدن من دیگه هیچوقت خرید اینترنتی نمیکنم

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706