2733
2734

فقط خواهش میکنم اون خانومایی که اطلاعات درست و دقیق دارن جواب بدن ممنون میشم

خانما من امروز روز اخر پریودمه،از کی باید از کیت استفاده کنم و تا کی؟

هرروز باید از کیت استفاده کنم یا روزای خاصی داره؟

برای هربار باید از کیت جدیدی استفاده کنم یا یه کیت رو چندین بار؟

واینکه واقعا تاثیری در بارداری داره؟

و هر چی کع باید راجبش بدونم

ممنون میشم❤❤❤

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
عزیزم کجا خریدی؟منم برم بخرم

هنوز نخریدم عزیزم ولی فک کنم از داروخونه باید گرفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم پریودات چند روزه س؟براساس اون خود راهنمتی داخل کیت گفته از چندم پریود شروع کنی.میتونی وایه اطمینان بیشتر دو بسته کیت بخری یعنی ده تا و یکی دو روز زودتر شروع کنی به کیت زون.هرروز صب ساعت ۱۰ اددارت رو تخلیه کن و دیگه مایعا نخور و ساعت ۱۲ کیت رو استفاده کن و ۱۲ ثانیه تو ادرادت نگه دار و بیار بیرون تا تغییر رنگ بده.هر وقت خط دوم ظاهر شد یعنی نزدیک تخمک گذاریته و هر وقت خط دکم همرنگ با پر رنگتر از خط اول شد یعنی ۳۶ ساعت بعد تخمک آزاد میشه.هر کدوم از نوارا برای ۱ بار استفاده س نوارها دو هر روز با تاریخ و ساعت باچسب نواری بزن رو یه کاغذ تا تغییر رنگها رو هر روز بفهمی.

عزیزم پریودات چند روزه س؟براساس اون خود راهنمتی داخل کیت گفته از چندم پریود شروع کنی.میتونی وایه اطم ...

ممنونم خانمی❤الهی که تو دلیت سالم و سلامت بیاد بغلت

عزیزم پریودت چند روزه اس ؟؟بر اساس پریودت تو راهنمایه داخل کیت نوشته از چه روزی استفاده کنی زمانی که دوخطش کاملا هم رنگ هم شد نشون دهنده ی اینه که ۳۶ساعت بعد زمان تخمک گذاریته ولی حتما باید ۲خط هم رنگ هم باشن

خدایا خسته شدم از انتظار میشه یه نی نی صحیح و سالم بهم بدی 😍😍 میشه یه روزی منم مامان شم😭😭😭دوستان برایه مامان شدنم دعا کنین😭😭😭
عزیزم پریودت چند روزه اس ؟؟بر اساس پریودت تو راهنمایه داخل کیت نوشته از چه روزی استفاده کنی زمانی که ...

ممنونم عزیزم

2738