2726
عنوان

کیت تخمک گذاری

52 بازدید | 7 پست

سلام خونومای گل من میخام از کیت تخمک گذاری واسه بارداری استفاده کنم ولی نمیدون چطوریه حس میکنم گیج کنندس میشه راهنمایم کنید لطفا

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای سوال منم هست،باید یه کیت رو هرروز استفاده کنی؟یا برای هر استفاده باید یه کیت داشته باشه؟باید هرروز استفاده کنی تا تخمک گذاریت رو بفهمی یا کدوم روزا؟کدوم مارکش؟

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
وای سوال منم هست،باید یه کیت رو هرروز استفاده کنی؟یا برای هر استفاده باید یه کیت داشته باشه؟باید هرر ...

اره هرروز یه ساعت خاص اونم ظهر  اعتبارش بیشتره

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

استارتر عزیز بله گیچ کنندس هرروز تو یه ساعت استفاده کن پررنگ شد ۱۲ الی۲۴ ساعت بعد تخمک گذاریه هر شب اقدام کن شما 

من استفاده کردم پررنگ شد بعدش فرداش کم رنگ شد امروزم میزنم فک کنم کلا خطش بره😂🤦🏻‍♀️

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی