2733
2734
عنوان

خانوما شنبه زایمانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 46 پست
ببخشید پمپ درد از کجا تهیه کردید

خود بیمارستان ۶۰۰ گفت

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
چطور قبول کردن سزارین کنی من خیلی از طبیعی میترسم

سزارین اختیاریه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری رفتی سز؟؟ خصوصی میری دیگه،نه؟؟

بله بیمارستان تریتا زایمان میکنم

عزیزم اخرین سونویی ک رفتی وزن نینی چقد بود؟

۲۶۰۰  ۳۳هفته

2731
۲۶۰۰  ۳۳هفته

اشتباه نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
۲۶۰۰  ۳۳هفته

من یک هفته زودتر ینی ۳۲ هفته ۱۸۰۰ بود

اشتباه میکنی

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
اشتباه نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

ن بچه من درشته ماشالا

2738
ن بچه من درشته ماشالا

ماشاالله

بچه منم ۳کیلو و ۴۰۰ به دنیا اومد

اما ۳۲ هفته ۱۸۰۰ بود

مطمئنی؟؟

من یک هفته زودتر ینی ۳۲ هفته ۱۸۰۰ بود اشتباه میکنی

ن عزیزم بچها وزنشون یکی نیس و ب زنتیک ربط داره منو همسرمم جفتمون درشتیم و قد بلند پسرمونم ژنش ب خودمون رفته

بچه هاموقع زایمان ازکجامی فهمن طبیعی بایدبشه یاسز؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
بچه هاموقع زایمان ازکجامی فهمن طبیعی بایدبشه یاسز؟

وقتی به یکی میگن باید طبیعی بیاری یعنی لگنو اینارو چک کردن که مناسب طبیعیه..هگیه وقت میبینی بچه اون تو گیر میکنه ضربانش افت میکنه و سز میکنن..یا یکی مثه من که بخاطر بندناف شایددددد نتونم طبیعی بیارم..اورژانسیارو سز میکنن..اگه پولم بدی سز میکنن

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
2706