2410
2553
عنوان

خانوما شنبه زایمانمه

423 بازدید | 46 پست

بگین برای سزارین چیا بردارم و چ کارایی کنم  ک هم دردم کمتر باشه هم راحتتر بگذره

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
مبارکه انشالله به سلامتی 

سلامت باشی

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مبارکت باشه😍

فک نکنم وسیله خاصی بخواد فقط برای بعدش بنظرم شیاف مسکن بگیر داشته باش با خودت 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
شیاف بردارفقط

پمپ درد دارم

بسلامتی عزیزم😍هردو‌سالم باشید 

😁🙏🏻واسه مام  دعا کنید تو اقدامیم 

وسایلی ک باید ببری؟! 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
مبارکت باشه😍 فک نکنم وسیله خاصی بخواد فقط برای بعدش بنظرم شیاف مسکن بگیر داشته باش با خودت 

شما کیه ب سلامتی زایمانت سزارینب

2714
بسلامتی عزیزم😍هردو‌سالم باشید  😁🙏🏻واسه مام  دعا کنید تو اقدامیم  وسایلی ک باید ...

انشااالله این ۹ماه استرس زیبا قسمت هرکی ک ارزشو داره

شما کیه ب سلامتی زایمانت سزارینب

والا اینجوری ک پنج‌روز مونده ولی ن دردی ن چیزی 😁😁😁فک نکنم قصد داشته باشه بیاد😂

ن طبیعیم من میترسم از سزارین☺️😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
والا اینجوری ک پنج‌روز مونده ولی ن دردی ن چیزی 😁😁😁فک نکنم قصد داشته باشه بیاد😂 ن طبیعیم من میتر ...

افرین چ دل و جراتی داری من از طبعیی فراریم با بدبختی رفتم سز

انشااالله این ۹ماه استرس زیبا قسمت هرکی ک ارزشو داره

😍❤️عزیزی 

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
😍❤️عزیزی 

ممنون از چک لیستت

افرین چ دل و جراتی داری من از طبعیی فراریم با بدبختی رفتم سز

چجوری رفتی سز؟؟

خصوصی میری دیگه،نه؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706