2733
2734
عنوان

تکون نمیخوره بچم😢

278 بازدید | 29 پست

از دیشب عصر فقد دوبار تکون خورده همشم همون شب بود ازصبحم چیزی نفهمیدم.صب رفتم قلبشو گوش کردن گفتن قلبش خوبه بلوک زایمانم برا نوارقلب خجالت میکشم برم میگن تقریبا هر روز میای .تاحالا. پنج بار نوارقلب گرفتن گفتن مثلا تا الان 6بار تکون خورده درحالی ک من ی بارشو متوج شدم.الانم شربت خیلی شیرین خوردم ولی هیچی ب هیچی 37هفته و 5روزم ممنونم میشم راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم جاش تنگه دیگه .نگران نباش

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘
2738

دقت کن ببین چی دوست داره نینیه من به خربزه خوب جواب میده

به غیر از شربت و شیرینی گاهی با آب سرد یا ماساژ شکم امتحان کن

بعدشم طبیعیه چون جاش تنگ شده 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

منم حساس بودم مثه شما گفتن ماه اخر تکونا کم میشه.وگفتن تو یه ساعت باید4بارضربه داشته باشه نگرانی بدتره برات اروم باش و به پهلو چپ دراز بکش دستتو بذار رو شکمت کم کم حسش میکنی عزیزم😍

برای سلامتی همه ماماناو نی نی های تو دلی و نی نی منم اگه میشه یه صلوات بفرستید.  
2706