2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگه۴۰۰

میخوای بخری؟

من انداختمش دور ازبس بدم میاد دورم چیز اضافی باشه اون موقعم ازین کوچولوها خریدم که فامیلهامون حرف نزنن  

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
میخوای بخری؟ من انداختمش دور ازبس بدم میاد دورم چیز اضافی باشه اون موقعم ازین کوچولوها خریدم که فام ...

اره گوشه خونم خالی هس اخه.شوهرم میگه ی گلدون طبیعی شیک بخر.میترسم نتونم بهش برسم خشک بشه

من آن گلبرگ مغرورم......

من ویترین نزاشتم اصلا کنار مبل سلطنتیا ساعت ایستاده گذاشتم فقط خیلیم شیکه کلا از ویترین بدم میاد 

ولی قشنگ شت کنی خوشگله هم من چون خونم خیلی بزرگ نیس بهش فکرم نمیتونم بکنم ولی بهت پیشنهاد میکنم جدیدتر و مناسبتر بخری 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اره گوشه خونم خالی هس اخه.شوهرم میگه ی گلدون طبیعی شیک بخر.میترسم نتونم بهش برسم خشک بشه

لااقل کنسول بخر یا ساعت ایستاده یا یه چیز جذاب دیگه اخه هر روز باید دستمال بکشی ظرفها و بوفه رو، کی حالشو داره   

من اصلا خوشم نمیاد چیزی توی دست و پام باشه مبل و میزشم میخوام بندازم دور  

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لااقل کنسول بخر یا ساعت ایستاده یا یه چیز جذاب دیگه اخه هر روز باید دستمال بکشی ظرفها و بوفه رو، کی ...

کنسول و گرامافون دارم.ساعت ایستاده دوس ندارم تو فکرم لوستر سالنی هم هس وای لامصب گرونه

من آن گلبرگ مغرورم......
من ویترین نزاشتم اصلا کنار مبل سلطنتیا ساعت ایستاده گذاشتم فقط خیلیم شیکه کلا از ویترین بدم میاد&nbs ...

ممنون عزیزم.باحرفاتون نظرم داره عوض مبشه😁

من آن گلبرگ مغرورم......
2706