2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ماه بعد میخام اقدام کیت تخمک گذاری خریدم اقدام کنم واایقد میترسم نتونم مادر شم  یا نشه ایقد استرس دارم من عاشق بچم 

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
میشه عزیزم چرا نشه

انشاللهههه منو عشقم س سال باهم دوست بودیم الان دوساله ازدواج کردیم خیلییی دوس دارم ثمره عشقمو ببینمممم واای دورش بگردمممم

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕

سلام ی سوال دارم ..عزیزان من روز ۱۱پریودیم اقدام داشتم و اونشب خیلی تخمدان سمت چپم درد میکرد یعنی هرماه همینطورم موقع تخمک گذاری بنظرتون وقتی این دردا رو دارم تخمک چند وقت بعد ازاد میشه؟؟

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
انشاللهههه منو عشقم س سال باهم دوست بودیم الان دوساله ازدواج کردیم خیلییی دوس دارم ثمره عشقمو ببینمم ...

ما هم ۵ سال دوست بودیم😍😍😍 ایشالله زودتر مامان بشی❤