2733
2734

به نام خداوند بخشنده ي مهربان.

قسم به روز روشن

و قسم به شب به هنگام آرامش آن

كه خداي تو هيچ گاه تورا ترك نگفته و برتو خشم ننموده است💕(سوره ضحي)🍃🌷

آيا خداي مهربان براي بنده اش كافي نيست؟و مردم تورا از قدرت غير خدا ميترسانند و هركه را خدا به گمراهي خود واگذار كرد ديگر اورا هيچ راهنمايي نخواهد بود💕هركس را خدا هدايت كند ديگر احدي او را گمراه نتواند كرد. آيا خدا مقتد و غالب(بر تمام قواي عالم) و منتقم( از همه ستمكاران جهان) نيست؟💕(سوره زمر آيه ٣٦ و ٣٧)🥀🌿

بگو (اي پيامبر) اي بندگان من كه برخودتان اسراف در گناه انجام داده ايد،(هرگز) از رحمت خدا نااميد نشويد چرا كه همانا خداوند مي آمرزد گناهان شما را به طور كل و همانا خداوند آمرزنده و مهربان است💕( سوره زمر آيه٥٣)🌻🍃

و كسانيكه در راه ما كوشيده اند به يقين راه هاي خود را بر آنان مي نماييم و خدا با نيكوكاران است💕(سوره عنكبوت آيه٦٩)🌺🌱

مگر پاداش احسان جز احسان است؟💕(سوره الرحمن آيه٦٠)🎋💐

و ما به آن(محتضر) از شما نزديك تريم ولي نمي بينيد💕(سوره واقعه آيه٨٥)🌼🍃

و ما انسان را آفريديم و مي دانيم كه نفس او چه وسوسه اي به او مي كند و ما از رگ گردن(او) به او نزديك تريم💕(سوره ق آيه١٦)🎍🌷

پس از او آمرزش بخواهيد آنگاه به درگاه او توبه كنيد كه پروردگارم نزديك (و) اجابت كننده است💕( سوره هود آيه٦١)🌺🌾

و هرگاه بندگان من از تو درباره من مي پرسند (بگو) من نزديكم و دعاي دعا كننده را به هنگامي كه مرا بخواند اجابت مي كنم💕( سوره بقره آيه١٨٦)🌷🎋

همانا اوست شنواي نزديك💕(سوره سبا آيه٥٠)🌷🍃

............. لكن چه بسيار شود كه چيزي را مكروه(ناخوشايند) شماريد ولي به حقيقت خير و صلاح شما درآن بوده، و چه بسيار شود چيزي را دوست داريد و در واقع شرّ و فساد شما درآن است، و خدا (به مصالح امور) دانا و شما نادانيد💕(سوره بقره قسمتي از آيه٢١٦)🥀🌿

صدق الله العلي العظيم🌼