2726
عنوان

خانمای نی نی دار کمک

89 بازدید | 17 پست

خانمایی که نی نی دارین.. ممنون میشم از تجربه های دوران بارداری و زایمانتون بگید. 

لطفا یک باید و یک نباید  که به نظرتون بسیار مهم هست رو راهنماییم کنید. من شش ماهه باردارم و بچه اولمه سنمم کمه خیلی بی تجربم

برای ظهور آقا صلوات بفرستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شروع کن هر روز صبح ناشتا سویق سنجد به اندازه دو قاشق غذاخوری بدون آب و افزودنی بخور.

برای رشد پوست و گوشت و استخوان نی نی خوبه بای وزن گیری خوبه 

کلسیم و ویتامین د داره

ضد بواسیره

برای معده مفید 

تو دوران شیر دهی هم شیر افزاست و هم استخوان ساز نی نی.کیفیت شیر رو بالا میبره.

من خودم سه ماه آخر بارداری و الان تو دوران شیر دهی دارم میخورم . نتیجه عالیه.

آب به یا خود به و انار و آب انار هم خوبه بخور .

شیره توت برای هوش خوبه

اولین غذا بعد زایمان  ۷ تا خرما

کام بچه رو با تربت بردار.

تو گوشش اذان و اقامه بگو قبل از اینکه اسمش رو صدا بزنی . میگن قبل بریدن بند ناف .

تو دوران بعد زایمان . همه اونچه رو که باید ی زائو مصرف کنه و رعایت کنه رو انجام بده .

من شش ماه بعد از زایمانو بهت میگم حتما حتما از شش ماهگی شیر شبشو قطع کن اشتباه منو تکرار نکن بارداری برام دعا کن راحت از شیر بگیرمش امروز میرم صبر زرد میخرم 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2706