2726

آقایون بیدارید خانوما بیدارید 😫😐😂

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗

هِلو حضرات هِلو

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد                           قسم به وعده ی شیرینِ مَن یَمت یرَنی،که ایستاده بمیرم به احترام علی(علیه السلام)⭐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هِلو حضرات هِلو

چقدر ترسی توووو😐😫

2728
یکی کمکم کنه فیلت ر شکنام وصل نمیشه چررررااا😭😭😭

بگو برای چی فیل تر شکن می خوای      تا کمک  ت   کنم       

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
یکی کمکم کنه فیلت ر شکنام وصل نمیشه چررررااا😭😭😭

اسم من دزدیدی 😐😁

بگو برای چی فیل تر شکن می خوای      تا کمک  ت   کنم       & ...

ترس این وقت شب 

دوستان تاپيك منم بيايد لطفا

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
😐نچ 

چى نچ؟🤔🙄

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2706