2703
2553
عنوان

احساس میکنم زندگیم به نقطه ی پایان رسیده😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 61 پست
بهش بگو مهمونی فرداشب میام ولی عین رفتارتو باهات میکنم تابفهمی مزشو ولی نکن انا در کل مشکل خود کم بی ...

نه عزیزم دورکجاااا همه تنگ دلش هستن صبح تا شب

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینطور فکر نمیکنم..  بارها پیش اومده که این مکالمه در مورد ماشین خریدن بین همسر من و باجناق ...

خب بین دو تا همسن فرق میکنه

یا بین دو تا دوست

بحث پدر زن و داماد اونم وقتی روابط صمیمی نیست، اونم پیش دیگران و غریبه ها حتما خوب و درست نیست، کلا عاملی که باعث شب کسی همسر  دخترتو مسخره کنه و پوسخند بهش بزنه حتما کار خوبی نیست

البته منم معتقدم ادم باید پوست کلفت باشه و ناراحت نشه، اگرم شد مدیریت رفتار داشته باشه

قبل ازدواج میدونستی اخلاقش این مدلیه؟ تحقیق کردین؟

کمی عصبی بود اما نه در این حد

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
2720
بخدااا خسته شدم هرچی حرف میزنم باهاش فایده نداره وقتی همه چی خوب پیش میره و زندگی ایده آلی داریم یهو ...

به بچه ات ارتباطی نداره انتخاب غلط داشتی خودت حلش کن حتی با طلاق ولی خودت باید حلش کنی با پسرت هیچ وقت درددل نکن تو 18 سالگی به بعد یجایی جا میزاره میره چون با درددل اعصابش رو بهم ریختی و ناراحتش کردی

شوهر من روانیه

کار پدر شما اشتباه بود چرا دامادش رو پیش باجناقش کوچیک میکنه اگر پسرش بودم همین کارو میکرد

لطفا منطقی باش و درکش کن

باسمک الله الکبیر العظیم الملک الحق المبین
خب بین دو تا همسن فرق میکنه یا بین دو تا دوست بحث پدر زن و داماد اونم وقتی روابط صمیمی نیست، اونم ...

بخدااا خسته شدم خودشون صبح تا شب دامادهاشون و یا مسخره میکنن یا دست میندازن صداشون در نمیاد اما شوهر من میگه نگید بالا چشمم ابرویه

2714
بخدااا خسته شدم خودشون صبح تا شب دامادهاشون و یا مسخره میکنن یا دست میندازن صداشون در نمیاد اما شوهر ...

خب بهش میگی چی میگه؟ بهش بگو خودتون هم همینین، چرا نسخه میپیچی واسه بقیه؟

کار پدر شما اشتباه بود چرا دامادش رو پیش باجناقش کوچیک میکنه اگر پسرش بودم همین کارو میکرد لطفا منط ...

همه درست دلیلی برای روانی شدنش ندارم میتونه کاملا منطقی بیاد خونه و بگه مگه من نیستم  خواهراش. همش پچپچ میکنن یا پشت ادم حرف میزنم منم روانی بشمممم

خب بهش میگی چی میگه؟ بهش بگو خودتون هم همینین، چرا نسخه میپیچی واسه بقیه؟

میگه من پادشاهم از همه کس و همه چی سرترم ...کلا مشکل داره هیچ کس و هیچ چیز و جز خودش. و پدرش قبول نداره...

همه درست دلیلی برای روانی شدنش ندارم میتونه کاملا منطقی بیاد خونه و بگه مگه من نیستم  خواهراش. ...

پشت سر حرف زدن با جلو رو حرف زدن فرق داره مزیت پشت سر حرف زدن اینه شما نمیدونی چی میگن پس لازمم نیست از خودت دفاع کنی ولی وقتی جلوروت کوچیکت کنن و شما توانایی دفاع نداشته باشی یا سکوت کنی عصبانی میشی  

باسمک الله الکبیر العظیم الملک الحق المبین
عزیرم کار خانواده شما اشتباه بوده و شما باید طرف همسرت و میگرفتی و با خانوادت برخورد میکردی  ب ...

من هیچی ندیدممم که بخوام جانب داری کنم تازه شوهرمم یه اخلاقی داره کلا شکاکه واسه چیز دیگم حرف بزنی به خودش ربط میده بعدشم انقدر خانوادم احترامشو دارن دیگه زیادیش میشه شایدم بابام کاری کرده که اصلا به ا‌و ن ربطی نداشته

میگه من پادشاهم از همه کس و همه چی سرترم ...کلا مشکل داره هیچ کس و هیچ چیز و جز خودش. و پدرش قبول ند ...

تو هم باورش داشته باش چی بهتر از این ک انقد ب خودش اعتماد داره 

تو وقتی برخورد نکردی با پدرت باز این حرکت زشتشو تکرارمیکنه من جاب شما بودم طرف شوهرمو میگرفتم و با پدرم برخورد میکردم 

2706