2737
2734
عنوان

بچه ها ترو خدا اگه کسی بیداره راه حلی بهم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 4349 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه روکشیه اسمش داک هست سرچ کن من مطب دیدم روی لوله از اونا زده بودن روی سیم هم میزارن دیده نشه

باشه مرسی عزیزم ینی خونه ای که سه ساله منتظرشم کل چهرش با این لوله کشی زشت شده

2731
یه روکشیه اسمش داک هست سرچ کن من مطب دیدم روی لوله از اونا زده بودن روی سیم هم میزارن دیده نشه

ن خیلی بد نما میشه من دیدم خونه اقوام  پنهان بشه ی جایی خوبه  دیوار شلوغ میشه

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
مرسی عزیزم ولی از بیست سانت پایین سقف رفته

ب نظرم شوهرتو راضی کن حداقل برای پذیرایو تغییر بده  حیفه تو کار ک دیگ نمیشه  ولی از بالایی دیوار رد نکنه از پایین بکشه لوله هارو

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2738
میشه ینی ،کل چهره خونه رو بهم ريخته

دیوار کاذب.... 

مث دیوار های کامپوزیتی بیمارستانها دیدی؟ البته طرحهای زیبا هم داره! 

عزیزم لوله کشی گاز رو روکار ککار میکنن تا اگر نشتی بود سریع معلوم بشه از کجاست. اما فقط دوتا لوله تو اشپزخونه است! و نزدیکترین دیوار ب اشپزخونه 

دیوار کاذب....  مث دیوار های کامپوزیتی بیمارستانها دیدی؟ البته طرحهای زیبا هم داره!  عزی ...

شوهرمم همینو میگه میگه بعد نشتی ميکنه مرسی عزیزم تحقیق میکنم در موردش از دیشب تا حالا پلک رو هم نزاشتم 

شوهرمم همینو میگه میگه بعد نشتی ميکنه مرسی عزیزم تحقیق میکنم در موردش از دیشب تا حالا پلک رو هم نزاش ...

الان خونه هایی ک از اول گاز نداشتن فقط دوتا لوله دید داره. چطوری میگی شلوغ شده؟! عکس میتونی بدی؟ 

الان خونه هایی ک از اول گاز نداشتن فقط دوتا لوله دید داره. چطوری میگی شلوغ شده؟! عکس میتونی بدی؟&nbs ...

عکس نه عزیزم ساختمون نیمه کارس الان فقط یه لوله تو دیده که تو سالنه تو اتاقا هم خیلی نمای زشتی ایجاد کرده

2706