2726

لوله کشی  گاز ساختموني که داریم می سازیم از رو کار  کشیدیم افتضاح شده همه جا شده پر لوله راه حلی ندارین بشه پنهونشون کرد حالم خیلی بده

الان کی دیگه روکار میکنه همه توکار میکنن که..راهی نیست خب معلوم میشه..

عزيزم مى تونى يادم بدى؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم مى تونى يادم بدى؟

درخواستتو قبول کردم عزیزم..میتونم یاد بدم ولی اصن حواسم نبود که چند وقت دیگه زایمانمه و نمیتونم بیام نت..وگرنه رایگان بهت یاد میدادم..هرچند خودم فراموش کردم یکم ولی دوست داشتم یاد بدم..

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

میشه دوباره تغییر داد مثلا اگ از بالا کشیده میتونی بگید زمینیش کنه پشت مبلو زیر فرش حداقل میشه پنهان شه 

یا اگ از بالا کشیده و نمیتونید تغییر بدید میتونید  از گچ بری های اماده استفاده کنید مدل اتوبوسی الان نشونت میدم بکشید و لوله هارو زیرش پنهان کنید

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2706