2726
عنوان

فالگیر

1769 بازدید | 47 پست

سلام بچه ها 

من چند وقت پیش یکی از دوستام به یک فالگیر زنگ زد و باهاش صحبت میکرد و خب یکی از نیت هاش راجع به من بود یعنی راجع من و کسی ک دوستش دارم

و ب دوستم گفته بود که اون اقا یعنی کسی که دوسش دارم دوتا خانوم تو زندگیشه و ۷۰٪ توجهش رو اون دوتا خانومه و ۳۰٪ ب من علاقه داره و کلی چیز های بد دیگه که واقعا نقطه ضعفه منه رو گفت و فرداش با خودم صحبت کرد و اول ماه تولدامونو پرسید و گفت عنصراتون ک خوبه بعد شروع کرد ب من گفت ک دوتا زن و ...

ولی هیچ مشخصه ای از عشق من نداد تنها حرفی ک زد این بود دوتا خانومه حتی اسم عشقمو نگفت فقط سن و ماه 

من خیلی حالم گرفته شد و خب فالگیره میگفت موکل داره و خب خیلی من و من میکرد و خیلی ایشالا ماشالله میگفت و یسری جاها چرت و من مطالعه کرده بودم که موکل ها معمولا جن های کافرن و حتی از طرف شیطان

و خب من خیلی ادم دین دار و خدا دوستیم و همه تکالیفمو انجام میدم و خب رو یه مسئله ای هم راجع ب کسی ک دوسش دارم حساسم و از خدا همیشه میخوام که اینطوری نباشه اما فالگیره دقیقا دست گذاشت رو نقطه ضعف من 

من بعد از این مسئله با چند تا مشاور حرف زدم و اینا ولی هنوز ک هنوزه نگرانم ک نکنه حرف هاش راست باشه و نمیدونم از کجا متوجه شم 

از طرفی میگم امکان داره چرت و پرت گفته باشه و موکل نداشته

از طرفی میگم شاید راست بگه 

و دیگه هم نمیخوام پیش هیچ فالگیری برم چون بعدش متوجه شدم گناه کبیرس 

اما خب اون مسئله خیلی برام مهمه مسئله مرگ و زندگیه برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والا من سالها پیش کلی پول خرج کردم انواع و اقسام تفال به قران و فال و .... درست نیست پنجاه درصد چیزه ...

اخه برا من هرچی گفت بد بود کلی دلمو خالی کرد بعدم گفت اره به مدت ۱ وعده کس جدیدی میاد تو زندگیت و اینا مثلا میخواس بگه نگران نباش☹️

اگه دین داری پس یادت باشه طلسم جذب محبتی قوی تر از نماز اول وقت و همیشه با وضو بودن وجود نداره

من هر کاری کردم نماز اول وقت نماز اضافی ولی خب جواب دعاهامو نگرفتم هیچوقت تا الان  

همه اینها در یک لوح محفوظ نزد خداست بعد چجوری جن و موکل میتونه دسترسی داشته باش؟

نمیدونم والا اخه میگن جن ها از گذشته خبر دارن 

و این رو کلی سرچ کردم راجع بهش و همین منو میترسونه

خودت چی فکر میکنی؟فکر میکنی عشقت زن دیگه ای توی زندگیشه؟

نمیدونم والا من باهاش تو رابطه نیستم که بخوام بدونم 

ولی خب ب عنوان کسی که عاشق کسیه طبیعیه که استرس و ترس اینو داشته باشم که عشقم با کس دیگه باشه

اقا به نظرتون اگه از يكى كه با جن ارتباط داره ولى فالگير نيست، بپرسيم مثلا رنگ لباسمون چه رنگيه و سؤالاى اينطور ى ،گناه بازم؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2706