عنوان

این خاطره بد رو نمیتونم فراموش کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 74 پست
خاطره بد داره.چیکار کنم ؟چجوری؟

تو ی خلوتی

وقتی کسی نبود با چش خوره و خیلی جدی بش بگو

بار آخرت باشه زرت زرت گوخوری میکنی راجبه من

بگو ۶سال پیش یع حماقتی کردم اومدم تو رو اسکول کردم

ب اشتباهم پی بردم دورش خط کشیدم تموم شد رفت

تو خیلی بیجا میکنی هر جا میرسی میشینی دهنِ بی صاحابتو وا میکنی ب گزافه گویی

بگو اگ یکبار دیگه فقط یکبار دیگه راجبه اون موضوع پیش پا افتاده جایی حرفی بزنی یا چیزی بگی

خاک میکنم تو خاکت پسره ی شاشویه ایکبیری

اره.بهش پیام میدادم میگفتم عاشقتم.حاضرم برات بمیرم   .فکر کنم تمام پیاما رو به باباش نشون داده

ولش کن خیلی ادم احمقی بوده درک نکرده شما نوجوانید باید با روش درست باهات صحبت کنه چه اون چه پدرش 😳😳

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم اینکارو کردم با پسر همسایه.همچین ول نکن سریشی بودم که خدا میدونه فقط. نوزده سالم که بود اومدن خواستگاری خانواده م جواب رد دادن. پسره گفت بیا با هم دوست شیم تا خانواده تو کم کم راضی کنی. دوست که شدیم  سر یک سال به این نتیجه رسیدم که به درد هم نمیخوریم. تب وتاب خوابید و گذاشتمش کنار. 

همسنای تو که بودم خجالت میکشیدم که خوب این چه کارایی بود. من کردم. الان که بهش نگاه میکنم میبینم همون ادم ول نکن سرسخت تو وجود منه. حالا برای کارای دیگه ازش استفاده میکنم. خیلی هم افتخار میکنم. 

پسرداییتم مطمین باش کلی غرور گرفتتش وقتی تو اون کارا رو کردی!😅اون پسره تک تک احساساتشوبعدکه با هم دوست شدیم برام تعریف کرد!  

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
منم اینکارو کردم با پسر همسایه.همچین ول نکن سریشی بودم که خدا میدونه فقط. نوزده سالم که بود اومدن خو ...

غرور گرفتتش؟

هر وقت منو میدید میخندید.

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
غرور گرفتتش؟ هر وقت منو میدید میخندید.

آره بابا! شو آف کرده حسابی. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
اونجور که اون میخندید فک کنم خودشم بی رغبت نبود.به هر حال گذشت

فراموشش کن خودتم ببخش کارت خیلی بد نبوده بی ابروم نشدی 😘😘😘

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706