2726
عنوان

این خاطره بد رو نمیتونم فراموش کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 909 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسش داشتم.اره.توی دوران بچگیم.۱۴ سالم بود

بیخیال دایی

کوچولو بودی یه خطایی کردی

همین خوبه ک  الان دختر عاقل و بالغی شدی

الان اون پسره چیکار میکنه ازدواج کرد؟

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد                           قسم به وعده ی شیرینِ مَن یَمت یرَنی،که ایستاده بمیرم به احترام علی(علیه السلام)⭐
2728
بیخیال دایی کوچولو بودی یه خطایی کردی همین خوبه ک  الان دختر عاقل و بالغی شدی الان اون پسره ...

نه.قبلا که میدونم با همکلاسی دانشگاش دوست بوده.الان خبر ندارم.قطع رابطه کردم.دیگه هم برام مهم نیست اصلا.فقط نگاه های شماتت آمیز باباش آزارم میده تو افکارم

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
گفتم.

۱۶ سالم که بود واسه داییم تو فامیل دنبال دختر میگشتیم یه دختری بود مامانمو خاله هام میگفتن اون خوبه ولی داییم گفت نه .. یه روز خونه همون دختر بودم خیلی دوسش داشتم باهم حرف میزدیم بهش گفتم من تورو خیییلی دوس دارم واسه داییم ولی انگار قسمت نیست 😶😐بعد گفتم ناراحت نشیا منم فلانی رو دوس دارم (یه پسر شیطون خوشگل تو فامیل)ولی خوب معلوم نیس که بشه ...

۱ سال گذشت همون پسر خوشگل شیطون رفت همین دختر رو گرفت😁😁😁😁😁😁😁فاتحه من خونده شد یعنی واقعا منظوری نداشتم اونا باهم دوست بودن .. الان با من مثل وحشیا برخورد میکنه😭😁😁😁😁

خدایا مرسی❤️💋
نه.قبلا که میدونم با همکلاسی دانشگاش دوست بوده.الان خبر ندارم.قطع رابطه کردم.دیگه هم برام مهم نیست ا ...

بگیر ب یه ورت

🇵🇸«وعده ی صادق»🇮🇷     و قسم به صبح ،هنگامی که جهان را روشن سازد🌔✨.   مقاومت کن غزه#🇵🇸❤️ #Gaza                              با آل علی هرکه درافتاد ورافتاد                           قسم به وعده ی شیرینِ مَن یَمت یرَنی،که ایستاده بمیرم به احترام علی(علیه السلام)⭐
نمیدونم چرا این افکار مزخرف مثل زگیل چسبیده بهم.هیچ کس نمیتونه کمکن کنه فراموش کنم انگاری:(

چون دختر پاکی هستی

این دوره زمونه انقد وض خراب شده دخترا هر غلطی ک دلشون بخاد مییکنن بعدشم ک انگار ن انگار اصلا براشون مهم نیست

ت ک کاری نکردی ..بعدشم بچه بودی

الان عقلت کامل شده.

گذشته ها گذشته

برات مهم نباشه دیگه

پدر اون پسرم بره ب جهنم ..معلومه آدم خز بی فرهنگیه

میخواستم به دختره دلداری بدم مثلا🙄🙄🙄 الان مهمونی که مختلطه میخواد بمیره....  منو تو فامیل ش ...

خب شما هم نمیدونستید.تقصیر شما نبوده.تقصیر ایشون بوده.خاطره شما مثل خاطره منه.باهاشون چرا قطع رابطه نمیکنید که اذیت نشید؟

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
منظورتون چیه؟

چون پاکی.عذاب وجدانِ گذشته رو داری

2706