2703
2553

سر یک مساله با چند نفر از فامیل قطع ارتباط کردم.البته میدونم مقصرش من بودم .هر وقت میرفتم خونشون یا جایی میدیدمشون بهم چپ چپ نگاه میکردن و محلم نمیزاشتن.الان دوساله باهاشون قطع رابطه کردم.ولی این موضوع همش اذیتم میکنم و از یادم نمیره.وقتی نگاه های شماتت آمیزشون رو توی ذهنم میارم ،اعصابم به هم میریزه.اصلا انگار نتونستم فراموش کنم.  

موضوعشم عشقی بوده اگه میخواید بدونید.

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

توی دوران بچگیم بود.واسه پسرشون مزاحمت تلفنی درست میکردم.همشون فهمیده .پدر و مادرش.اصلا نگاه هاش شماتت آمیزشون یادم نمیره

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...

منم وقتی با کسی قهرم روزگارم سیاه میشه بسکه بهش فکر میکنم و تا وقتی اشتی نکن باهاش دلم اروم نمیشه، حتی اگه دشمنم باشه😑😑نمیدونم این چه اخلاق بدیه دارم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
توی دوران بچگیم بود.واسه پسرشون مزاحمت تلفنی درست میکردم.همشون فهمیده .پدر و مادرش.اصلا نگاه هاش شما ...

وایی😱

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2714
2706