1345
1363
عنوان

این خاطره بد رو نمیتونم فراموش کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 74 پست
بیخیال دایی کوچولو بودی یه خطایی کردی همین خوبه ک  الان دختر عاقل و بالغی شدی الان اون پسره ...

نه.قبلا که میدونم با همکلاسی دانشگاش دوست بوده.الان خبر ندارم.قطع رابطه کردم.دیگه هم برام مهم نیست اصلا.فقط نگاه های شماتت آمیز باباش آزارم میده تو افکارم

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
گفتم.

۱۶ سالم که بود واسه داییم تو فامیل دنبال دختر میگشتیم یه دختری بود مامانمو خاله هام میگفتن اون خوبه ولی داییم گفت نه .. یه روز خونه همون دختر بودم خیلی دوسش داشتم باهم حرف میزدیم بهش گفتم من تورو خیییلی دوس دارم واسه داییم ولی انگار قسمت نیست 😶😐بعد گفتم ناراحت نشیا منم فلانی رو دوس دارم (یه پسر شیطون خوشگل تو فامیل)ولی خوب معلوم نیس که بشه ...

۱ سال گذشت همون پسر خوشگل شیطون رفت همین دختر رو گرفت😁😁😁😁😁😁😁فاتحه من خونده شد یعنی واقعا منظوری نداشتم اونا باهم دوست بودن .. الان با من مثل وحشیا برخورد میکنه😭😁😁😁😁

🍀عشقم شوهرم🍀🌺نفسم دخترم🌺
نه.قبلا که میدونم با همکلاسی دانشگاش دوست بوده.الان خبر ندارم.قطع رابطه کردم.دیگه هم برام مهم نیست ا ...

بگیر ب یه ورت

#کاربرقدیمی ام.تو کوچه ی ما هم عروسی میشه.. کاربریم ترکید😏 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379

این دوره زمونه انقد وض خراب شده دخترا هر غلطی ک دلشون بخاد مییکنن بعدشم ک انگار ن انگار اصلا براشون مهم نیست

ت ک کاری نکردی ..بعدشم بچه بودی

الان عقلت کامل شده.

گذشته ها گذشته

برات مهم نباشه دیگه

پدر اون پسرم بره ب جهنم ..معلومه آدم خز بی فرهنگیه

میخواستم به دختره دلداری بدم مثلا🙄🙄🙄 الان مهمونی که مختلطه میخواد بمیره....  منو تو فامیل ش ...

خب شما هم نمیدونستید.تقصیر شما نبوده.تقصیر ایشون بوده.خاطره شما مثل خاطره منه.باهاشون چرا قطع رابطه نمیکنید که اذیت نشید؟

1376
این دوره زمونه انقد وض خراب شده دخترا هر غلطی ک دلشون بخاد مییکنن بعدشم ک انگار ن انگار اصلا براشون ...

نمیدونم.ولی به نظر خودم صد در صد تقصیر من بوده.چون من مزاحمت درست کردم براش.

فامیل نزدیکن.. متنفرررررررم از این خاطره...... هر موقع میبینمش از حماقتی که کردم حالم بد میشه ....

چن سالت بود ک اینو گفتی ب دختره  ؟

فامیل نزدیکن.. متنفرررررررم از این خاطره...... هر موقع میبینمش از حماقتی که کردم حالم بد میشه ....

واسه منم فامیل نزدیکه.پسر داییمه.ولی دیگه نمیرم خونشون.اونم از اون به بعد با ما قطع رابطه کرد و دیگه خونه ما نمیاد.

1226
۱۵ یا ۱۶😭😭😭🤣🤣🤣😂😕😕😕😕😕

من ۱۵ /۱۶ سالگی

ب دوتا از دوستام گفتم عاشق فلانی ام

)یه پسره بود شبیه ارمین تو ای اف ام...صرفا چون شبیه تو ای اف ام بودمن خوشم ازش میومد خخخخخخ

ولی فک نکنم ب کسی گفت دوستم

شایدم گفته باشه   

این رنج سنی همه عاشقیم خخ

1339