1373
1341
عنوان

توروخدا برام دعا کنید

134 بازدید | 18 پست

سلام من 15 سالمه. و الان تو شرایط خوبی نیسدیم قصد مهاجرت داشتیم و الان یه کشور دیگه ای هستیم و قراره که بهمون ویزا بدم برین کشور فرانسه. اما هنوز ویزامون نیمده و ما هم تو یه کشور دیگه منتظریم اصلا شرایط خوبی نداریم.   الان تو این کشور جایی که زندگی میکنم یه اتاقه درب و داغونه. توروخدا دعا کنید زودتر از اینجا نجات پیدا کنم

انشالله

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاخودت بهترمیدونی چقدردشمن دارم،خودت بهترمبدونی نمیخان بچه ای که توبهمون هدیه دادی بدنیابیاد،خداجونم خستم ازدست کارای مادرشوهرم خودت میدونی چیکارایی میکنه تابچم سقط بشه،خداجونم خودمو شوهرموزندگیموبچمو بتو میسپارم،فقط میخام بااینهمه جوشی که منومیده پسرم سالم بیادبغلم🙏میشه توروخداواسم دعاکنی،شمایی که امضاموخوندی؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

سنی ندارم 15 سالمه این همه دارم بدبختی میکشم تو این مدت داغون شدم و افسرده تورو ب خدا. هر روز. هر شب میخواین بخوابین برا منم دعا کنید خدا چند روزیه با من قهره اصلا به دعا هام گوش نمیده شما دعا کنید شاید گوش داد

1379
1376
1226
منم به هنین خاطرپرسیدم 

عزیزم دختر خالم بود اون پیش ما زندگی میکنه.  اخه مادرش تو تصادف دو سال پیش فوت شد یعنی خالم بعضی وقت ها میاد خونه ی ما. خانواده همسرش خیلی بهش توجه ندارن. شوهرشم فوت شده و دختر خالم یه بچه دو ماهه داره برای همین الان دو ماهه با ما زندگی میکنه حتی الان که خواستم با پدر و مادرم برم یه کشور دیکه مادرم گفت اون تنها هست. باید با بچه اش با ما بیاد برای هنین گوشیم دستش بود اونو براتون نوشت طفلی افسرده است

من 15 سالمه دختر خالم 26 سالشه و یه بچه دو ماهه داره و شوهرشم دو روز قبل بدنیا اومدن بچش فوت شد اسم بچشم گذاشته دلارام. چند بار تو همین برنامه نظر خواست درباره اسم دلارام اونایی که گفته گلدم درد میکنه و شوهرم مرده دختر خالمه اون بعضی وقت ها شبا خوابش نمیبره از گریه بچش برا همین گوشی منو ورمیداره میاد تو این سایت مشکلاتشو میگه. اسم دختر خالم. نازنینه. اسم منم افسون هست