1373
1341
دختر بچه ۱۴ ساله پس خودتی این خانم کیه کنارت

جدی میگی ؟؟من ی چیزی ازت میپرسم توروخدااگه جدی میگی جواب منوبده بعدمن ب بقیه میگم راست میگی یانه

به خودت کمی اهمیت بده.....وگرنه لابه لای زندگی ازبین میروی وهیچکس هم نمیفهمه  

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
درست گفت ؟

اره

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
اون زیر پتو هست

خب منم زير پتوام بهش بگو لباس داداشم چه رنگيه

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
1376
بله  زشته خدایی😁😁من ک چششم افتاد🤣🤣

نکنه تو قبرستون کار میکنی که باهاشون در ارتباطی ازشون بپرس من بخواستم میرسم اگ میتونی یه نشونه از خواستم بده

لطفا لایک نکنید مچکرم.
بله  زشته خدایی😁😁من ک چششم افتاد🤣🤣

حالا هی میگه😒

به یه نکته دیگه اشاره کن

من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها میبینم و ندایی که به من میگوید: گرچه شب تاریک است، دل قوی دار سحر نزدیک است
1226
پتو تو رو زد کنار هیز یکم😂😂😂

چه پرروئه 🙄 خب لباس داداشمو بگو ديگه

لايتناهي با تموم نشدن تو دوره محدود ٦٠-٧٠ سال زندگي فرق داره  كل اجناس و اشيا و  ذي ...

همون تموم نشدنش منظورم بود اقای نکته سنج

شما یه بار کاربریت ترکیده نه؟

من شکوفایی گل های امیدم را در رویاها میبینم و ندایی که به من میگوید: گرچه شب تاریک است، دل قوی دار سحر نزدیک است
1339