2733
2734
عنوان

چرا انقدر حرف خانواده شوهر سنگینه

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 19 پست

چون خانواده خودم از سر دلسوزی میگن اگه چیزی باشه اما خانواده شوهر برا سرکوب و پایین اوردن من و بالا نشون دادن خودشون هیچ وقت نشده یه کار منو تایید کنن همیشه انتقاد میکنن !!!

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خانواده خودم از سر دلسوزی میگن اگه چیزی باشه اما خانواده شوهر برا سرکوب و پایین اوردن من و بالا ...

اره اینام ی سره کوبوندن اینو اینجا بزار اونو اونجا بزار 

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝

من خانواده همسرمو ترجیح میدم البته جلو شوهرم نمی گم ولی در درونم این حس هست. فامیل من کلا منفعت گرا هستن پول براشون از هرچیزی مهمتره، احترام براساس پول هست اگه پولدار باشی اونقدرپاچه خواری می کنن که حالت بهم بخوره اگه بی پول باشی پرفسورهم باشی نظرت رو احمقانه جلوه میدن و بعد هم ایده تو می دزدن. ولی خانواده همسرم نظرشون رو با هر حسی که دارن بیان می کنن رو بازی می کنن 

2731
مثلا میخوان نصیحت کننا ولی قابل تجمل نیس مثلاذمن خودم عادت ندارم بگم به صاحب خونه چرا اینو اونجا گذ ...

بگو بهش فکر میکنم ممنون! 

بعدم خونه رو هزار جور میشه چید یه بار این مدلی یه با اون مدلی! فعلا این مدلی خوبه! 

در مرحله اخر تو هم رفتی خونشون نظر بده