2733
2734

؟؟؟

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

۱۲

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا تا هفته ی ۱۸دقیق نیست

فقط بگین کدوم سونودقتش بیشتره

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

البته زیر ۱۶ تا ۲۰ نمیشه گفت دقیق..

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738
سونو انومالی،۱۸ هفتگی دقیق ،،،،،سونو ان تی فقط ی اختمال میدن 

عزیزم سونوی معمولی چی اون دقتش ازان تی وآنومالی کمتره اینومیخام بدونم

عزیزم سونوی معمولی چی اون دقتش ازان تی وآنومالی کمتره اینومیخام بدونم

اره کمتره سونو معمولی وقتی دقیق که هفته بالاباشه،،،نه اینکه ۱۲، ولی خب سونوان تی هم درحد احتمال هس اخه من رفتم گفت احتمال پسروقتی انومالی رفتم گفت ۱۰۰درصد پسر،،،،الان شما رفتی دوتاجواب گرفتی یانه.

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
اره کمتره سونو معمولی وقتی دقیق که هفته بالاباشه،،،نه اینکه ۱۲، ولی خب سونوان تی هم درحد احتمال هس ا ...

من سونوی معمولی رفتم هفته ۱۲ بودکفت احتمال زیادپسرولی یه جوری مطمعن بودولی گفت احتمال زیادتوبرگه ننوشت چون وقتی قطعی بگه توبرگه مینوشت 

من سونوی معمولی رفتم هفته ۱۲ بودکفت احتمال زیادپسرولی یه جوری مطمعن بودولی گفت احتمال زیادتوبرگه ننو ...

ولیخب سونوهااشتباه زیادمیکنن،ولی بیشترواسه کسایی که میگن دختره اخه اول یکم شاید چون کوچیک ب دختربخوره ولی بعدش کامل مشخص میشه پسره،شماصبرکن سونو انومال تو ۱۸هفتگی برو اون دقیق تره

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡
ولیخب سونوهااشتباه زیادمیکنن،ولی بیشترواسه کسایی که میگن دختره اخه اول یکم شاید چون کوچیک ب دختربخور ...

خیلیهاروتوهمین نی نی سایت دیدم گفتن پسره بعددخترشده به نظرت چی تودختر دیدکه پسرتشخیص دادن غیرازبندناف چی دیدن

2706