2737
2734
عنوان

بچها من ۲۷هفته و ۶روزم بود دیروز

104 بازدید | 8 پست

وزن جنین ۱۱۳۵بود بنظرتون خیلی کمه؟؟ریزه؟متوسطه یا تپل.

البته میدونم ماه اخر وزن میگیره ولی خب بودن کسایی ک تو این هفته وزن جنینشون این بوده و بچه سه کیلو به بالا دنیا بیارن؟؟؟

چون من خودم یه کیلو و نیم دنیا اومده بودم تا اخر ۹ماه،مامان تا اخرش سرکار میرفت .میترسم.دوستدارم نی نیم تپل باشه

مژده ای دل ک مسیحا نفسی می آید.برای سلامتی خانوادم یه صلوات میدین؟ممنونم

۲۸هفته ۱ کیلو بود موقع تولد۳۱۰۰ خوبه وزنش طبیعیه نگران نباش

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
۲۸هفته ۱ کیلو بود موقع تولد۳۱۰۰ خوبه وزنش طبیعیه نگران نباش

خب خداروشکر.الان جثش چطوره؟؟؟خیلی ریزه؟یا یکم گوشتالو هست.منکه خودم نی بودم دوست ندارم اونجوری باشه نی نیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه وزنش خوبه 

تا تولد همون حدود سه کیلو میشه

هفته ای دویست گرم زیاد میشن خساب کن ببین چقدر میشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
نه وزنش خوبه  تا تولد همون حدود سه کیلو میشه هفته ای دویست گرم زیاد میشن خساب کن ببین چقدر می ...

مرسی گلی

خب خداروشکر.الان جثش چطوره؟؟؟خیلی ریزه؟یا یکم گوشتالو هست.منکه خودم نی بودم دوست ندارم اونجوری باشه ...

فدات اتفاقا هیکلشم خوبه ماشالله تپله

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2738
مرسی عسلیم

خواهش میکنم