2703
2553
عنوان

عکس بازی واقعییییییی + عکس خودم 😐😐😐 نصف شبی نظر میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 19067 بازدید | 1072 پست
نه بابا خیلی گرمه من سردم 😐 هیجان مثلا شهر بازی رفتن اینا!! خیلی اخلاقش مردونه هست مثلا با اینک ...

برای سرد مزاجی خودت         چند تا توصیه تغذیه ای بهت بکنم خوب میشی      
برای اون مورد هم  بهتره با همدیگه برید پیش مشاوره                     حل میشه
بعدش هم بهتره باهم یه سری کارهای دو نفرهه انجام بدید   >  مثلا دوتایی باهم غذا درست کنید    دوتایی با هم برید کوه (کوه تفریحی) و توی تور کوه نوردی ثبت نام کنید  و  جمعه ها با هم با تور (مثلا 20 نفر به بالاهستن و بیشتر هم جوون ها هستن) برید بالای کوه و برگردید  (صبحانه رو هم همون بالا بخورید  بعد هم که اومدید پایین از توی ماشین توی بدمینتون بیارید بازی کنید (باهم) یا توپ والیبال ببرید  با هم بازی کنید           از این کارها بکن  کم کم  روحیه اش برمی گرده به هیجانات دوران جوانی ش            خیالت راحت           (مشاوره هم خوب ه  >  حتی جلسه اول رو خودت تنهایی برو > بهت توصیه هایی می کنه شوهرت بهتر میشه)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
برای سرد مزاجی خودت         چند تا توصیه تغذیه ای بهت بکنم خوب میشی     ...

عمرااااا مشاوره نمیااد به هیچ عنوانی

عمرا دست به غذا درست کردن نمیزنه!کوه و این چیزاهم‌نمیاد

از این اخلاقا داره که میگه مثلا غذا درست کردن در شان من نیست

میگم انچنان سنی نداره اما اخلاقش خیلی بزرگتر از سن اصلیشه 😐😐

واسه خودمم احساس میکنم بخاطر تیروویید و کمخونی شدیده

همش خسته و‌بی حوصله ام و خوابم میاد😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عمرااااا مشاوره نمیااد به هیچ عنوانی عمرا دست به غذا درست کردن نمیزنه!کوه و این چیزاهم‌نمیاد از ای ...

تارا جان این توصیه هایی که بهت می کنم رو انجام بده         خوب میشی     >     بدنت گرم میشه   >    جوشانده رازیانه رو هر روز بخور  (شوهرت به هیچ عنوان نخوره برای مرد بده)          دو ماه یا سه ماه هر روز بخور  >  تا جایی که  سینه ات درد گرفت     دیگه نخور       >  تا اون موقع خودت حس می کنی که میل ت هر روز داره زیادتر میشه و بهتر میشی             یکی دیگه از خاصیت های رازیانه اینه که گونه ات رو سفت و خشکل می کنه  چین و چروک گونه و پوست صورتت رو ازبین می بره (مخصوصا گونه ات رو)          تازه برای مشکل ناباروری هم موثره    برای عملکرد رحم و تخمدان مفید ه.
توصیه های دیگه  >   عسل + زنجبیل    ___  دوسین =>  عسل + سیاه دانه   ___   جوشانده دارچین (چوبش رو بخر پودرش کن عین چایی دم ش کن رنگش عین چایی میشه)             یه مدت اینها رو بخوری    گرم مزاج میشی             تازه اگر درد پریودی هم داشته باشی    خوب میشی (خیلی کم میشه)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
عمرااااا مشاوره نمیااد به هیچ عنوانی عمرا دست به غذا درست کردن نمیزنه!کوه و این چیزاهم‌نمیاد از ای ...

خودت تنهایی برو مشاوره           مشکلت رو بگو        مشاوره راه حل هایی بهت میده ، نسبت به روحیات شوهرت که  آروم آروم  عوض میشه
خیالت راحت باشه

2720
 آره بورم و جلف ک نیستم اما اهل قرتی بازی هستم‌😉😂😂 نمیدونم شایدم جلفم 😂😂😐 وای توام ...

اره سنگین وخوشگل😊😂😂چقد پروام

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...

اسی دوباره بزار همه صفحه ها رو گشتم انقد از خوشگلیت تعریف کردن 

میشه بزاری منم لایک کنی مرسی

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

من یک عدد زشت آفریقایی هستم مدیونید فکر کنید ایرانیم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2714
استارتر یبار دیگه عکستو میزاری؟

دیر اومدی نخواه زود بری واس همین اخلاقاته 

چی؟ اشتباه اومدم ؟ با عرض پوزش خدانگهدار

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …

یه بار دیگه عکستو بزار 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
اسی دوباره بزار همه صفحه ها رو گشتم انقد از خوشگلیت تعریف کردن  میشه بزاری منم لایک کنی مرسی

عزیزم این ساعت روز خیلی سایت شلوغه واقعا جرات نمیکنم 🙈

دوستان لطف داشتن♥️

دیگه میکرو نرو           یه مدت  مداد هم کمتر بزن       ...

آره عزيزم واقعااا پشيمونم ديگه ميكرو نميرم واينكه من تاحالا اصلا مژه مصنوعى نخريدم بلدم نيستم بزارم چون مژه هاى خودم بلندو پره 

ممنون عزيزدلم بابت راهنماييات😘❤️

آره عزيزم واقعااا پشيمونم ديگه ميكرو نميرم واينكه من تاحالا اصلا مژه مصنوعى نخريدم بلدم نيستم بزارم ...

آهان آره من اشتباه متوجه شدم         فکر کردم مژه مصنوعی گذاشتی           به مژه هات هم وازلین بزن    تقویت مژه سریتا هم خوب ه     (باید حداقل دو سه ماه بزنی )         مژه هات بلند میشه .            خشکل تر میشی   

2706