2726
عنوان

عکس بازی واقعییییییی + عکس خودم 😐😐😐 نصف شبی نظر میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 19069 بازدید | 1072 پست
فدات بشم 

خدانکنه 😍

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا از وقیح میترسم،آخه همسرم حساسه روی پخش شدن عکس،اگه وقیح نبود میذاشتم

منم‌ شوهرم خیلی حساسه حتی میگه عکس دستاتم رو وضعیت نزار الان بدون نی نی سایت گذاشتم قیامت میش

2728
وای من گفتم دومی سز ک.... نم پاره شد😕

من زایمانای خیلی عالی داشتم خدا رو شکر

زایمان دوم بخیه هم نداشتم باورت میشه فردای زایمان خودم رفتم از بیمارستان بیرون یه رستوران بغلش بود غذا خریدم اومدم😅 یکم ناز هم نداشتم 

مادر شوهرم به زور میگفت بخواب چشمت میزنن اینقدر نگرد

منم‌ شوهرم خیلی حساسه حتی میگه عکس دستاتم رو وضعیت نزار الان بدون نی نی سایت گذاشتم قیامت میش

من عکس تا الان پروفایل یا وضعیت نذاشتم فقط یه بار عکس دماغمو گذاشتم خخخخخخ

دنیام دخترم
وای مثل من بعد زایمان اولم اینقدرررر خوب بودم صورتم پر و خوشکل بود الان اسکلتی شده 😣😣😣

ببین بزا ببینم عکس بعد زایمانمو دارم

منم عالی بودم بعد زایمان

یهووووو صورتم تغییر کرد‌۱ سال بعد اینااا

حیف کار زشتیه ولا عکس دو تفری با جاری میزاشتم‌ نظر بدید

منم شوهرم حساسه ولی گذاشتم ولشون کن آخه ازکجا میخوان بفهمن یه عکسه دیکه

راست میگه این دوست مون      چجوری می خوان بفهمن آخه        @لعلا    

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
من زایمانای خیلی عالی داشتم خدا رو شکر زایمان دوم بخیه هم نداشتم باورت میشه فردای زایمان خودم رفتم ...

منم‌ احمقم

اوایل شوهرم اینقده نازمو میکشید من خنگ بازی در میاوردم

تازهه دارم یاد میگیرم باز😂😂😂😂

راست میگه این دوست مون      چجوری می خوان بفهمن آخه        @لعلا ...

این کاربرا از شانس گند من آشنا در میان به همسرم خبر میدن مخصوصا که همسایمون هم تو سایته  

دنیام دخترم
2706