2703
2553
عنوان

عکس بازی واقعییییییی + عکس خودم 😐😐😐 نصف شبی نظر میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 19067 بازدید | 1072 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میخوای دوستای دیگمو بزارم برات    

عزیزم حتمابه دوستت بگو که عکسشوگذاشتی سایت چون ممکنه هزاران نفردیگه بجزکاربرا عکسودیده باشن واسکرین گرفته باشن اونوقت مدیون میشی  

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
دیگه میکرو نرو           یه مدت  مداد هم کمتر بزن       ...

تقویت مژه مثلا چی بزنم من ؟؟

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
نه بابا از روبرو خوبه از بغل کمی قوز داره تا جوان بودم مغذم باد داشت شوهرم نداشت که نذاشت الان م ...

ههه از روبرو خدایی قشنگه

میدونی چون همه الان عمل میکنن آدم هوس میکنه

بیخیال شوهراست دیگر😀

2714
عکس دوستشو میزاشت آخر سرم اعتراف کرد🤣🤣

شایدبقیه هم عکس اینستایه کس دیگرومیذاشتن

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
خوشبحالتون من که بزور دل کندم از حرم اومدم 

ایشالا بازم امام رضابطلبه بیای

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
اینجا میرفتم عروسی دوستم  این روزیه که دوستش دعوتم بود

خیلی قیافت جذابه 😍

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2706