2410
2553
عنوان

عکس بازی واقعییییییی + عکس خودم 😐😐😐 نصف شبی نظر میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 19067 بازدید | 1072 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اسی گفتی مهمونی

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
مرسى عزيز دلم❤️ ابروهام پره ولى اشتباهم اين بود براى اينكه فاصله ى چشم و ابرومو زياد كنم رفتم ابروه ...

دیگه میکرو نرو           یه مدت  مداد هم کمتر بزن      بجاش موقع هایی که خونه ای  تقویت ابرو  و  تقویت مژه بزن  (مژه مصنوعی ریشه مژه هات رو می سوزونه > همه مژه هات بعد یه مدت یا میریزن یا کنده میشن >  اگه خوب به مژه هات بررسی   مژه هات هم پر میشن هم بلند   دیگه اصلا نیازی به مژه کاشتن نداری)
بعد اینکه رنگ میکرو های ابروت رفت  دیگه نرو   (ابروهات بعد یه مدت می ریزن   دیگه هرچی هم تقویت کننده میزنی فایده نداره  چون ریشه موی ابروهات مشکل پیدا می کنه )        
کلا همه چی طبیعی ش قشنگ تره                   خانم زیبا

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2714
نه خوزستانی اومده بودم زیارت

پس زیارتت قبول باشه عزیزم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

من اصلا خوابم نمیاد   شما چطور؟  

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
😁😁 راستی بینیت عملیه

نه بابا

از روبرو خوبه

از بغل کمی قوز داره

تا جوان بودم مغذم باد داشت شوهرم نداشت که نذاشت

الان میترسم بمیرم😐😐😐 اونم فعمیده میگه اگه جرات داری برو عمل کن😬

2706