1373
1341
عنوان

عکس بازی واقعییییییی + عکس خودم 😐😐😐 نصف شبی نظر میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 18710 بازدید | 1072 پست
حال میداد خونه بابام خوب 😐 میخوردم میخوابیدم اتاق سابقم اندازه حال خونم هست فرش ۱۲ متری پرش نمیک ...

اصلا از همین حرف شوهرت   مشخص ه  مرد خوبی ه

شوهرت رو دوست داری ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379
اصلا از همین حرف شوهرت   مشخص ه  مرد خوبی ه شوهرت رو دوست داری ؟

اره همه اخلاق بد دارن اما خدایی اخلاق خوباش خیلی بیشتر از اخلاق بداشه

اعتراف میکنم من خیلی لوس و بد اخلاقم مخصوصن با اون بیچاره 😭😭😭 تازه دوستشم دارم 

خیلیییی اخلاقش مردونه هست ۸ سال اختلاف سنی داریم اما من بچه تر از سنمم اون خیلی بزرگتر

یوقتایی رو راست باشم دلم میخاست با کسی هم سن خودم یه سری هیجانارو تجربه کنم

البته من ۴ سال نامزد بودم حسابی بهم خوش گذشت

اما بعد ازدواج خیلی اروم و بی هیجان شد 

اره همه اخلاق بد دارن اما خدایی اخلاق خوباش خیلی بیشتر از اخلاق بداشه اعتراف میکنم من خیلی لوس و بد ...

یعنی چی    دقیقا       منظور  سرد مزاجی ه ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
یعنی چی    دقیقا       منظور  سرد مزاجی ه ؟

نه بابا خیلی گرمه

من سردم 😐

هیجان مثلا شهر بازی رفتن اینا!!

خیلی اخلاقش مردونه هست

مثلا با اینکه همش ۳۲ سالشع میگه شهر بازی اومدن مناسب من نیست😐

یا نمیزاره برم سینما فکن🙄🙄🙄 میگه خوشم نمیاد تو فضای سینما بری 

خودشم باهام‌نمیاد میگه صبر کن فیلم بیا‌د دانلودش کن

از این چیزا

بابا دیدی منو  یه عکس از هجده سالگی گذاشتم  یه عکس الانم ریپلای هم کردی منو

عکس الانت فوق العاده بود چهرت مثل چهره هایه ک ب مرور جذاب تر و جا افتاده تر میشه

از بس میگید صلوات بفرست یه دستم گوشیه یه دستم تسبیح😐
1376
نه بابا خیلی گرمه من سردم 😐 هیجان مثلا شهر بازی رفتن اینا!! خیلی اخلاقش مردونه هست مثلا با اینک ...

برای سرد مزاجی خودت         چند تا توصیه تغذیه ای بهت بکنم خوب میشی      
برای اون مورد هم  بهتره با همدیگه برید پیش مشاوره                     حل میشه
بعدش هم بهتره باهم یه سری کارهای دو نفرهه انجام بدید   >  مثلا دوتایی باهم غذا درست کنید    دوتایی با هم برید کوه (کوه تفریحی) و توی تور کوه نوردی ثبت نام کنید  و  جمعه ها با هم با تور (مثلا 20 نفر به بالاهستن و بیشتر هم جوون ها هستن) برید بالای کوه و برگردید  (صبحانه رو هم همون بالا بخورید  بعد هم که اومدید پایین از توی ماشین توی بدمینتون بیارید بازی کنید (باهم) یا توپ والیبال ببرید  با هم بازی کنید           از این کارها بکن  کم کم  روحیه اش برمی گرده به هیجانات دوران جوانی ش            خیالت راحت           (مشاوره هم خوب ه  >  حتی جلسه اول رو خودت تنهایی برو > بهت توصیه هایی می کنه شوهرت بهتر میشه)

برای سرد مزاجی خودت         چند تا توصیه تغذیه ای بهت بکنم خوب میشی     ...

عمرااااا مشاوره نمیااد به هیچ عنوانی

عمرا دست به غذا درست کردن نمیزنه!کوه و این چیزاهم‌نمیاد

از این اخلاقا داره که میگه مثلا غذا درست کردن در شان من نیست

میگم انچنان سنی نداره اما اخلاقش خیلی بزرگتر از سن اصلیشه 😐😐

واسه خودمم احساس میکنم بخاطر تیروویید و کمخونی شدیده

همش خسته و‌بی حوصله ام و خوابم میاد😕

عمرااااا مشاوره نمیااد به هیچ عنوانی عمرا دست به غذا درست کردن نمیزنه!کوه و این چیزاهم‌نمیاد از ای ...

تارا جان این توصیه هایی که بهت می کنم رو انجام بده         خوب میشی     >     بدنت گرم میشه   >    جوشانده رازیانه رو هر روز بخور  (شوهرت به هیچ عنوان نخوره برای مرد بده)          دو ماه یا سه ماه هر روز بخور  >  تا جایی که  سینه ات درد گرفت     دیگه نخور       >  تا اون موقع خودت حس می کنی که میل ت هر روز داره زیادتر میشه و بهتر میشی             یکی دیگه از خاصیت های رازیانه اینه که گونه ات رو سفت و خشکل می کنه  چین و چروک گونه و پوست صورتت رو ازبین می بره (مخصوصا گونه ات رو)          تازه برای مشکل ناباروری هم موثره    برای عملکرد رحم و تخمدان مفید ه.
توصیه های دیگه  >   عسل + زنجبیل    ___  دوسین =>  عسل + سیاه دانه   ___   جوشانده دارچین (چوبش رو بخر پودرش کن عین چایی دم ش کن رنگش عین چایی میشه)             یه مدت اینها رو بخوری    گرم مزاج میشی             تازه اگر درد پریودی هم داشته باشی    خوب میشی (خیلی کم میشه)

عمرااااا مشاوره نمیااد به هیچ عنوانی عمرا دست به غذا درست کردن نمیزنه!کوه و این چیزاهم‌نمیاد از ای ...

خودت تنهایی برو مشاوره           مشکلت رو بگو        مشاوره راه حل هایی بهت میده ، نسبت به روحیات شوهرت که  آروم آروم  عوض میشه
خیالت راحت باشه

آره بورم و جلف ک نیستم اما اهل قرتی بازی هستم‌😉😂😂 نمیدونم شایدم جلفم 😂😂😐 وای توام ...

اره سنگین وخوشگل😊😂😂چقد پروام

هرگز دستم بتونرسد ماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
1288

اسی دوباره بزار همه صفحه ها رو گشتم انقد از خوشگلیت تعریف کردن 

میشه بزاری منم لایک کنی مرسی

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
1339