1421
1411
عنوان

عکس بازی واقعییییییی + عکس خودم 😐😐😐 نصف شبی نظر میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 18726 بازدید | 1072 پست

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

میخوای دوستای دیگمو بزارم برات    

عزیزم حتمابه دوستت بگو که عکسشوگذاشتی سایت چون ممکنه هزاران نفردیگه بجزکاربرا عکسودیده باشن واسکرین گرفته باشن اونوقت مدیون میشی  

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
1390
دیگه میکرو نرو           یه مدت  مداد هم کمتر بزن       ...

تقویت مژه مثلا چی بزنم من ؟؟

بابام خیییلی مریضه خیلی سخته درد کشیدن باباتو نگاه کنی ولی هیچ کاری از دستت برنیاد 😢 هرروز پرستاریشو میکنم مدام دنبال اینم چی واسش درست کنم که خوب بشه هر روز ازش میپرسم بابا امروز بهتری سرش از درد پایین انداخته و میگه خوب میشم از درد کشیدن خسته شده خدا جونم بابامو ببین 😭 تو رو خدا با دلای پاکتون واسه بابام یدونه حمد شفا بخونید امیدوارم خدا به خودتون و خانوادتون اول از همه سلامتی و بعد آرامش همیشگی بده ❤                                                                                                آری ان روز چو میرفت کسی ، داشتم امدنش را باور ، من نمیدانستم معنی هرگز را  تو چرا باز نگشتی دیگر ..💔       
نه بابا از روبرو خوبه از بغل کمی قوز داره تا جوان بودم مغذم باد داشت شوهرم نداشت که نذاشت الان م ...

ههه از روبرو خدایی قشنگه

میدونی چون همه الان عمل میکنن آدم هوس میکنه

بیخیال شوهراست دیگر😀

عکس دوستشو میزاشت آخر سرم اعتراف کرد🤣🤣

شایدبقیه هم عکس اینستایه کس دیگرومیذاشتن

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
1376
خوشبحالتون من که بزور دل کندم از حرم اومدم 

ایشالا بازم امام رضابطلبه بیای

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
اینجا میرفتم عروسی دوستم  این روزیه که دوستش دعوتم بود

خیلی قیافت جذابه 😍

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
من اصلا خوابم نمیاد     شما چطور؟    

عکس نذاشتیا همه دیدنت جزمن   یادت بمونه   

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
1403
1331