1421
1363
عنوان

عکس بازی واقعییییییی + عکس خودم 😐😐😐 نصف شبی نظر میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 18726 بازدید | 1072 پست
واقعا؟ ای بابا ناراحت شدم شوهر منم اوایل خیلی بد بود کلی دعوا داشتیم اخرش گفتم عمراااا جلو فامیل ...

منم شوهرم چند وقته گیر داده محجبه بشم موهامو کامل میپوشونم راستش دیگه خسته شدم همه هواسش بمن هست صندل تابستونه گرفتم میگه نباید بپوشی از شانس بدم پوستم روشنه خیلی تو چشم میاد 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

ممنون گلم خودمم چند روز پیش حرم بودم 

مشهدی هستی؟

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
1401

اسی گفتی مهمونی

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
1394
مرسى عزيز دلم❤️ ابروهام پره ولى اشتباهم اين بود براى اينكه فاصله ى چشم و ابرومو زياد كنم رفتم ابروه ...

دیگه میکرو نرو           یه مدت  مداد هم کمتر بزن      بجاش موقع هایی که خونه ای  تقویت ابرو  و  تقویت مژه بزن  (مژه مصنوعی ریشه مژه هات رو می سوزونه > همه مژه هات بعد یه مدت یا میریزن یا کنده میشن >  اگه خوب به مژه هات بررسی   مژه هات هم پر میشن هم بلند   دیگه اصلا نیازی به مژه کاشتن نداری)
بعد اینکه رنگ میکرو های ابروت رفت  دیگه نرو   (ابروهات بعد یه مدت می ریزن   دیگه هرچی هم تقویت کننده میزنی فایده نداره  چون ریشه موی ابروهات مشکل پیدا می کنه )        
کلا همه چی طبیعی ش قشنگ تره                   خانم زیبا

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
نه خوزستانی اومده بودم زیارت

پس زیارتت قبول باشه عزیزم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
1396

من اصلا خوابم نمیاد   شما چطور؟  

بابام خیییلی مریضه خیلی سخته درد کشیدن باباتو نگاه کنی ولی هیچ کاری از دستت برنیاد 😢 هرروز پرستاریشو میکنم مدام دنبال اینم چی واسش درست کنم که خوب بشه هر روز ازش میپرسم بابا امروز بهتری سرش از درد پایین انداخته و میگه خوب میشم از درد کشیدن خسته شده خدا جونم بابامو ببین 😭 تو رو خدا با دلای پاکتون واسه بابام یدونه حمد شفا بخونید امیدوارم خدا به خودتون و خانوادتون اول از همه سلامتی و بعد آرامش همیشگی بده ❤                                                                                                آری ان روز چو میرفت کسی ، داشتم امدنش را باور ، من نمیدانستم معنی هرگز را  تو چرا باز نگشتی دیگر ..💔       
😁😁 راستی بینیت عملیه

نه بابا

از روبرو خوبه

از بغل کمی قوز داره

تا جوان بودم مغذم باد داشت شوهرم نداشت که نذاشت

الان میترسم بمیرم😐😐😐 اونم فعمیده میگه اگه جرات داری برو عمل کن😬

1331