2737
2734

دوتا سقط داشتم کرجم تعریف هر دکتری رو شنیدم رفتم تا برای بارداری بعدی تحت نظر باشم اونم همشون گفتن باید باردار باشی مشاوره نداریم امروز تو مطب دکتر زنوزی که بودم چونه میزدم دکتر ویزیتم کنه راهنماییم کنه یه خانومی بهم گفت برو تهرلن دکتر فاطمه رحیمی شعرباف

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

حالا میخوام بدونم تا به حال کسی پیشش رفته نتیجه گرفته به خدا خسته و کلافه ام انقد تو این روزای گرم هی میرم و میام این دکتر خوب باشه حتمی میرم پیشش

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

خواهشا یکی خواهرانه کمکم کنه تا عمر دارم دعاگوش میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دکتر رضانصر رو زیاد شنیدم خودم مشکل بارداری نداشتم و تحت نظرشون بودم و بهت توصیهمیکنم حتما یکبار بری پیششون چهارسال پیش ونک بود مطبشون توانیر حالانمیدونم.اینستاگرام drnasr  یه همچین چیزی بزن پیداش کن 

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2728

عزیزم من نمیدونم جواب سوالتو ولی جای اینکه بری تماس بگیر ببین وقت میدن برای مشاوره یا نه. اینهمه راهو بی نتیجه نری.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
عزیزم دکتر رضانصر رو زیاد شنیدم خودم مشکل بارداری نداشتم و تحت نظرشون بودم و بهت توصیهمیکنم حتما یکب ...

مشاوره میده یا باردارارو فقط ویزیت میکنه

ممنون گلم♥️🙏

عزیزم من نمیدونم جواب سوالتو ولی جای اینکه بری تماس بگیر ببین وقت میدن برای مشاوره یا نه. اینهمه راه ...

شنبه حتما زنگ میزنم خواستم ببینم کسی پیشش رفته نتیجه گرفته شنیدم خیلی شلوغه مطبش

ممنون که جواب دادین♥️

مشاوره میده یا باردارارو فقط ویزیت میکنه ممنون گلم♥️🙏

عزیزم من یه کیست خطرناک داشتم خواستم تحت نظر ایشون باردار شم که همزمان با سزارین درش بیاره و چون ممکن بود تو دوران بارداری برام مشکل بوجود بیاد بخاطر اون کیست دنبال یه دکترحاذق بودم.ازارامش دکتر نصر زیاد شنیده بودم ماهه واقعا دفتم پیششون و مشکلموگفتم و جالبه بدونی از چه کشواریی پیشش میان عضو کالج سلطنتی انگلستانه.متخصص نازاییه ولی برایهرمشکلی پیشش بری میددنم دست خالی برنمیگردی فقط از مامای مطب خانوم دوستی بخواه با خود دکتر صحبت کنی انشاالله با خبر بارداریت تاپیک بزنی بروپیشش و دعام کن برای اینده پسرم ممنون عزیزم

2738
عزیزم من یه کیست خطرناک داشتم خواستم تحت نظر ایشون باردار شم که همزمان با سزارین درش بیاره و چون ممک ...

وای چه خوب دلم گرم شد الهی هرچی میخوای همون شه برات نمیدونی چقد بدبختی کشیدم سر این سقطا چقد دلم شکسته اگه برم پیشش نتیجه بگیرم هیچوقت فراموشت نمیکنم شنبه حتما اقدام میکنم اگه بازم باردارشم از خوشحالی بال درمیارم خدا میدونه...😘😘

اه مثل این تبلیغ کننده ها پست گذاشتم😷😂😂😂😂😂

عالی بود😂 مرسی

وای چه خوب دلم گرم شد الهی هرچی میخوای همون شه برات نمیدونی چقد بدبختی کشیدم سر این سقطا چقد دلم شکس ...

نتیجه میگیری عزیزم خدا همه ی بنده هاشو میبینه صلاحتو میخواد و به وقتش نی نی خوشگلتو بهت تحویل میده اول خدا بعد دکتر نصر عاشقشم.اینبارحتما پستامو نشونش میدم حق بازاریابی میگیرم ازش😂😂😂😂😂

نتیجه میگیری عزیزم خدا همه ی بنده هاشو میبینه صلاحتو میخواد و به وقتش نی نی خوشگلتو بهت تحویل میده ا ...

انشالله که اینطور باشه منم مادرشم ممنون گلم

واقعا پورسانت بگیر ینی منم عاشقش کردی با تعریفت😉😃