2726
عنوان

بچه ها یه مشکلی پیش اومده....

152 بازدید | 17 پست

خانوما کلا من و شوهرم دو قطب مخالف همیم.

شوهرم منزوی و من اجتماعی

اون اهل تحقیق و مطالعه و تنهایی

و من اهل گردش و خوشی و اجتماع

خیر سرمون اومدیم دو روزه آنتالیا هستیم.

با دوستم و شوهرش اومدیم.

پسرم ۴ سالشه...از صبح که هتل بودیم و استراحت

عصر رفتیم بیرون با اونا

یخورده خرید و اینا گردیم که ساعت ۱۰ اینا لاهمدیگه گفتیم بریم یه کاباره رستوران هم موسیقی و هم شام

پسرم روی صندلی خوابش برد

اینم قیافه شو باید میدید.انگار روی سوزن نشسته بود و با بد اخلاقی,با من حرف میزد.

گفنم پاشو بریم.

الان اومدیم هتل

نه اون حرفی میزنه و نه من...رفته کتاب گرفته دستش و داره می خونه

منم که بغض کردم...

همیشه زهرمارم نیکنه.شام خورده نخورده از میز پاشیدیم.

می تونست بگه عزیزم بچه رو بگیریم بغلمون یخورده بشینیم بعد بریم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا اینجا که چیز بدی از شوهرت ندیدم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728
بنطرت باید الان بگم؟

خواستم بدونم کدوم هتلی که ترجیح میدی بری کاباره!چون هتل ها برنامه هاشون از دیسکوها و کاباره ها بهتره و هکینطور شامش!چون ممکنه وقتی میری خرید ناهار هتل رو از دست بدی ولی معمولا هیچکس شام رو از دست نمیده

من میگم حساس نباش..حالا برای یه ساعت زودتر اومدن ارزش ناراحتی نداره..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2706