2726
عنوان

دلم گرفته اصلا دوس ندارم تو این دنیا باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر چی مشکل دارید؟ آگه جدی نیست خیانت و اینا میشه حلش کرد حیفه 

همش میگه اشتباه کردم باتو ازدواج کردم خوب بخدا هرچی درده دکتر فشارش رو منه او هم میخواد بره دکتر باید من باهاش باشم

2728

تا چندماه پیش مام همینطور بودیم ...هرروز دعوا هرروز بحث هرشب گریه

حالم از زندگی ب هم میخورد چندباری نصف شب زدم از خونه بیرون اه اه یادم میاد روانی میشم

اما نقطه مثبتمون این بود ک واقعا عاشق بودیم ! بعد دعوا همش میخاستیم ک تکرارنشه ولی میشد

تااینکه دیگه واقعا ب تهش رسیدیم دیگه کم اوردیم اونوقت بود ک یه عالمه نشستیم باهم حرف زدیم و قرارشد کنترل اعصابمونو بیشتر کنیم هرچند بیشتر من کوتاه میام ولی اشکال نداره همینکه زندگیمون بهترشده خودش کلیه

دیگه ازون دعواهای جنجالی خبری نیس خداروشکر

بحثی بشه سرسع جمعش میکنم ادامه‌دار نشه

مهمترین مسئله اینه که هردوتون از ته دل برا بهتر شدن زندگی قدم بردارید! هردو!

کسی از درد کسی چیزی نمیدونه منم سرنوشتم خیلی بد رقم خورد فکرشو بکن چقد تنهام که اومدم تو نی نی سایت

میدونم منم یه طرفه به قاضی نمیرم دخالتم نمیکنم چون نمیدونم قضیه اتون چیه امااینومیگم خودتم گفتی پشیمون میشی پس نزاردیرشه بروآب بخورنمیدونم یا کاری ک میدونی ارومت میکنه بعدبروپیشش یافردابرو

تا چندماه پیش مام همینطور بودیم ...هرروز دعوا هرروز بحث هرشب گریه حالم از زندگی ب هم میخورد چندباری ...

ما هم هم دیگررو میخوایم ولی تو زندگی ما یه سری مشکل هست که فکر نکنم بتونیم آروم بشیم حتی امکان داره من بچه دار نشم 

ما هم هم دیگررو میخوایم ولی تو زندگی ما یه سری مشکل هست که فکر نکنم بتونیم آروم بشیم حتی امکان داره ...

خب نداشته باشین این ک عیبی نداره ببین عزیزمم مازنامامن مردامونیمم منبع ارامشیمم توهم بخوای بد شی ک نمیشه

ما هم هم دیگررو میخوایم ولی تو زندگی ما یه سری مشکل هست که فکر نکنم بتونیم آروم بشیم حتی امکان داره ...

باشه

حتی این موضوعی نیست ک در کل تو زندگی ارامش نداشته باشید

بلخره ک باید ی کاری کرد ... همیشه ک نمیشه با جنگ ادامه بدید اخه

2706