2726

همش تو خونه با شوهرم بحثمون میشه  همش به هم دیگه فحش میدیم بعضی موقع دست روم دراز میکنه آخه هم من کم اععصابم هم او نمیدونم چیکار کنم دیگه خستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درود 

چرا؟ به چه دلیل؟ 

اگر همسرتون کم اعصابن همچنین شما، قانونی وضع کنید که کار به کار همدیگه نداشته باشید.

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
چرا دوس داشتیم الانم دوس داریم ولی بخاطر یه سری مشکل دیگه کم آورده همش میگه طلاق بگیر راحت شو

سر چی مشکل دارید؟ آگه جدی نیست خیانت و اینا میشه حلش کرد حیفه 

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
چرا دوس داشتیم الانم دوس داریم ولی بخاطر یه سری مشکل دیگه کم آورده همش میگه طلاق بگیر راحت شو

حرف بزن باهاش ببین مازنابایدشوهرامونورام کنیم اروم کنیمم اونامثل بچه میمونن مثل بجه بهش محبت کن هرجی دوس داره بپوش اونطوری باش ک میخوادخودش پشیمون میشه

چه چیز مثبتی دارید اونو بگو اول بدونیم ما...

چی بگم فقط اینو بگم که از اول بسم الله ما گیر دکتر بودیم تا الان دیگه کم آورده منم دیگه اعصابم داغونه همش بهم میگه روانی که خودمم باورم شده نوبت دکتر روان پزشک گرفتم ولی خودشم مشکل داره

حرف بزن باهاش ببین مازنابایدشوهرامونورام کنیم اروم کنیمم اونامثل بچه میمونن مثل بجه بهش محبت کن هرجی ...

دیشب ههم باهم دعوا کردیم  حالمو خیلی بد بود ولی میگفت باید کنارت بخوابم الانم که از هم جدا خوابیدیم 

2706