1428
1389

همش تو خونه با شوهرم بحثمون میشه  همش به هم دیگه فحش میدیم بعضی موقع دست روم دراز میکنه آخه هم من کم اععصابم هم او نمیدونم چیکار کنم دیگه خستم 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
1447
چرا دوس داشتیم الانم دوس داریم ولی بخاطر یه سری مشکل دیگه کم آورده همش میگه طلاق بگیر راحت شو

حرف بزن باهاش ببین مازنابایدشوهرامونورام کنیم اروم کنیمم اونامثل بچه میمونن مثل بجه بهش محبت کن هرجی دوس داره بپوش اونطوری باش ک میخوادخودش پشیمون میشه

چه چیز مثبتی دارید اونو بگو اول بدونیم ما...

چی بگم فقط اینو بگم که از اول بسم الله ما گیر دکتر بودیم تا الان دیگه کم آورده منم دیگه اعصابم داغونه همش بهم میگه روانی که خودمم باورم شده نوبت دکتر روان پزشک گرفتم ولی خودشم مشکل داره

حرف بزن باهاش ببین مازنابایدشوهرامونورام کنیم اروم کنیمم اونامثل بچه میمونن مثل بجه بهش محبت کن هرجی ...

دیشب ههم باهم دعوا کردیم  حالمو خیلی بد بود ولی میگفت باید کنارت بخوابم الانم که از هم جدا خوابیدیم 

1418
سر چی مشکل دارید؟ آگه جدی نیست خیانت و اینا میشه حلش کرد حیفه 

همش میگه اشتباه کردم باتو ازدواج کردم خوب بخدا هرچی درده دکتر فشارش رو منه او هم میخواد بره دکتر باید من باهاش باشم

تا چندماه پیش مام همینطور بودیم ...هرروز دعوا هرروز بحث هرشب گریه

حالم از زندگی ب هم میخورد چندباری نصف شب زدم از خونه بیرون اه اه یادم میاد روانی میشم

اما نقطه مثبتمون این بود ک واقعا عاشق بودیم ! بعد دعوا همش میخاستیم ک تکرارنشه ولی میشد

تااینکه دیگه واقعا ب تهش رسیدیم دیگه کم اوردیم اونوقت بود ک یه عالمه نشستیم باهم حرف زدیم و قرارشد کنترل اعصابمونو بیشتر کنیم هرچند بیشتر من کوتاه میام ولی اشکال نداره همینکه زندگیمون بهترشده خودش کلیه

دیگه ازون دعواهای جنجالی خبری نیس خداروشکر

بحثی بشه سرسع جمعش میکنم ادامه‌دار نشه

مهمترین مسئله اینه که هردوتون از ته دل برا بهتر شدن زندگی قدم بردارید! هردو!

1437