1428
1411
عنوان

دلم گرفته اصلا دوس ندارم تو این دنیا باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 47 پست

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

کسی از درد کسی چیزی نمیدونه منم سرنوشتم خیلی بد رقم خورد فکرشو بکن چقد تنهام که اومدم تو نی نی سایت

میدونم منم یه طرفه به قاضی نمیرم دخالتم نمیکنم چون نمیدونم قضیه اتون چیه امااینومیگم خودتم گفتی پشیمون میشی پس نزاردیرشه بروآب بخورنمیدونم یا کاری ک میدونی ارومت میکنه بعدبروپیشش یافردابرو

1401
تا چندماه پیش مام همینطور بودیم ...هرروز دعوا هرروز بحث هرشب گریه حالم از زندگی ب هم میخورد چندباری ...

ما هم هم دیگررو میخوایم ولی تو زندگی ما یه سری مشکل هست که فکر نکنم بتونیم آروم بشیم حتی امکان داره من بچه دار نشم 

ما هم هم دیگررو میخوایم ولی تو زندگی ما یه سری مشکل هست که فکر نکنم بتونیم آروم بشیم حتی امکان داره ...

خب نداشته باشین این ک عیبی نداره ببین عزیزمم مازنامامن مردامونیمم منبع ارامشیمم توهم بخوای بد شی ک نمیشه

ما هم هم دیگررو میخوایم ولی تو زندگی ما یه سری مشکل هست که فکر نکنم بتونیم آروم بشیم حتی امکان داره ...

باشه

حتی این موضوعی نیست ک در کل تو زندگی ارامش نداشته باشید

بلخره ک باید ی کاری کرد ... همیشه ک نمیشه با جنگ ادامه بدید اخه

1376
باشه حتی این موضوعی نیست ک در کل تو زندگی ارامش نداشته باشید بلخره ک باید ی کاری کرد ... همیشه ک ن ...

چه کنم من درد دارم نمیتونم بشینم نمیتونم سر پا باشه الان سه ساله که اینطوری شدم من تو این ۵ سال زندگی فقط زجر کشیدم 

1387
اوضاع مالی هم روش فشار آورده میگه پول ندارم واقعا حق داره نداره ولی من هم ول خرج نیستم

خب پس ببین بخاطراین ک ناراحته نیگاعزیزمم مردابهشون برمبخوره ببینن زنشون چیزی میخوان نمیتونه بخره حتی شده سالی یه باریاحتی اگ خودت نگی پس درکش کن 

چه کنم من درد دارم نمیتونم بشینم نمیتونم سر پا باشه الان سه ساله که اینطوری شدم من تو این ۵ سال زندگ ...

نمیدونم دقیقا منظورت چیه

ولی هرچیزی راهکاری داره 

بشین فکر کن نمیتونی بایکی درمیون بزار 

نزار روزات همینجوری الکی بگذره

1391