2410
2553
عنوان

یه سوال

120 بازدید | 6 پست

میدونین واسه مصاحبه تربیت معلم زنگ زدن یا نه؟؟ به من هنوز زنگ نزدن گفتم شاید انتخاب نشدم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...

هنوز زوده.چون تازه انتخاب رشته تموم شده

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام خانومی...من تو اون تاپیک بودم...منم.کتاب لازم دارم نظام جدید ....اگه میتونین کمک کنین بهم...بخدا هزینه اشو ندارم

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
سلام خانومی...من تو اون تاپیک بودم...منم.کتاب لازم دارم نظام جدید ....اگه میتونین کمک کنین بهم...بخد ...

سلام..خوبین شما؟؟ من امسال امید زیادی به قبولی ندارم...اگه کتاب کمک درسی میخواین قولشو به چند نفر دادم..ولی شما دعا کنین قبول بشم اون موقع تگ تون میکنم اگه کتابی در دسترسم بود و بقیه از جاهای دیگه تهیه کرده بودند حتما بهتون میدم

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...
سلام..خوبین شما؟؟ من امسال امید زیادی به قبولی ندارم...اگه کتاب کمک درسی میخواین قولشو به چند نفر دا ...

باشه حتما...منتظر میمونم ک تگ کنین منو

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....